Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az ami zavar, idegesít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami zavar, idegesít téged a párodban?

Figyelt kérdés
Akár belső, akár külső.
2014. febr. 9. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy nincs.
2014. febr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A bütykös lába.
2014. febr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az #1 gyorsabb volt! :)
2014. febr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy szeret mindent halogatni, nagyon lusta tud lenni. Ha én nem rugdosom (képletesen), akkor alapvető, fontos dolgait sem intézné el.
2014. febr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A hiánya!
2014. febr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Idegesít, hogy nem találom, pedig tudom, hogy ott van valahol.
2014. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Micsoda? :)
2014. febr. 9. 18:25
 8/11 anonim ***** válasza:
ő:DDDD
2014. febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

feledékeny, de nagyon

zárkózott, így gyakran elfelejt megosztani oylan dolgokat amikről jó lenne tudnom


mindkét dolgon dolgozunk

2014. febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Külsőleg: Kövér és elhanyagolta magát.

A lényeg annyi hogy 130 kiló volt amikor már a sokadik lány is elutasította akkor elkezdett fogyózni és picivel több mint fél éve már éppen hogy csak 100 kiló volt. A nagy fogyás önbizalmat adott neki és elkezdett kimozdulni, ismerkedni, bár még akkor is elég kövér volt de a barátai akik rég látták mondták hogy már ezzel a kicsi fogyással is nagyon sokat változott.

Én is a társaságban ismertem meg, én kedveltem őt mert jó fej volt meg aranyos de akkor nem tudtam elképzelni hogy valaha is ő lesz a párom. Persze sokat jártam át hozzá, mert engem is érdekelt az edzése mert én is leakartam adni úgy 5 kilót és ez összehozott minket. Amikor én elértem a célom, megálltam, és a barátom is nem sokkal később akkor ő is 6 kilót adott le de sajnos annyira ellustult és elengedte agát hogy karácsonykor nagyon sokat evett és 0 volt a mozgás így több mint 10 kilót hízott vissza! És mivel a fogyása után a bőre is szépen visszahúzódott így az annyira megnyúlt hogy megint, vörös, lila csíkos lett. Nagyon gusztustalan ahogyan kinéz, de szeretem őt nagyon és figyelek rá. Nagy nehezen 1 hete újra belekezdett az edzésbe az én nyoszogatásomra, úgyhogy ez a része már kezd alakulni de annyira szerettem benne hogy végre kitűzött egy célt és elhatározta hogy lefogy csak azért hogy ismerkedhessen és hogy engem megkapott hirtelen elengedte magát. Persze már újra látja a célját ezzel és ez mindenképp jó.


A belső: Aranyos meg minden, de hihetetlen féltékeny tud lenni, és otthonülő típus. Jó ritkán eljár a barátaival erre arra meg velünk is kijön de havonta 2 szer maximum alig vannak közös programjaink is bár elvagyunk egymással mert azért kettesbe elmegyünk időnként vacsizni, vagy autózunk egyet a környéken, de ez már kezd unalmassá válni, semmi jó programra nem mentünk el, moziba nem is voltunk együtt, igaz a legközelebbi is csak 40 km-re van innen de anyagilag nincs bajban és én sem, tehát megtehetnénk tudom hogy spórolni akarunk a közös életünkre de egy pici szórakozás beleférne szerintem.


Engem ezek nagyon zavarnak a páromba, de nem akarom őt dobni mert nagyon aranyos, nagyon kedves velem, mindent megtesz értem tehát kényeztet, szeretget stb... de vannak gondok, de remélem idővel helyrejön minden.

2014. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!