Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátnőm szeretjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs92 kérdése:

Van egy barátnőm szeretjük egymást de ő nem ez a bújós típus és nem tudja annyira ki mutatni a szeretetet mindent meg teszek érte hogy jó legyen neki de ez engem nagyon idegesít hogy ellök magától mit tudnék ezzel kezdeni!?

Figyelt kérdés
Pedig tudom hogy szeret engem mert megmondta ha nem szeretne nem lenne velem és mondta is hogy ő nem bújós típus,de én szeretném hogy néha odabújna nem csak az ágyban mutatná ki mert ott nincs vele gond.
2014. jan. 15. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
"..mindent meg teszek érte hogy jó legyen neki de ez engem nagyon idegesít.."
2014. jan. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noydra ***** válasza:
Hát... ez szar ügy. Én furcsállnám a helyedben az biztos.
2014. jan. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát igen elég szar ügy de nem tudom hogy mi van.... :/
2014. jan. 15. 13:55
 4/10 PearlDiver ***** válasza:

Miért szeret téged? És te őt? Vagyis mit szerettek egymásban? Elég lesz mindez egy hosszabb kapcsolatban? Mik azok az igényeitek, amikről nem tudtok lemondani?

Tedd csak fel ezeket a kérdéseket, talán egymásnak sem árt.

2014. jan. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk egy jó ötlet megpróbálom így.Köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 15. 14:15
 6/10 anonim ***** válasza:

"engem nagyon idegesít hogy ellök magától"


Hagyd a g@cibe. keress egy nőt, aki tényleg szeret.

2014. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ez egy tipikus példa arra amikor két ember nem illik össze de erőltetik

te ilyen vagy ha megváltozol boldogtalan leszel

ő ilyen ha megváltozik boldogtalan lesz

ha valamelyik a fenti kettőből megtörténik mindketten boldogtalanok lesztek


tovább kell lépni

2014. jan. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van ezt már mi is beszéltük hogy ég és a föld vagyunk de szeretjük egymást de ez így nem stimmel,egyébként az a baj hogy amikor megismertük egymást nem voltam bújós mert a munka helyen ismerkedtünk és ott ugye bár nem lehet "szerelmeskedni" de miután már járkáltunk át egymáshoz én kimutattam hogy mennyire is szeretem de ez neki nem fekszik.De csinált nekem pl a fürdőszobájába külön kis polcot vett nekem egy csomó tisztálkodási szert stb stb és mondta hogy ő így mutatja meg nekem hogy szeret,meg hogy költözzek oda szóval most ez így eléggé zavaros.
2014. jan. 15. 15:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Vagy elfogadod olyannak amilyen, és így szereted, vagy keresel olyat aki jobban bújós.


Megváltoztatni nem tudod, és nem is érdemes...az már nem ő lenne...

2014. jan. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazad van és én sem bírok megváltozni ilyen vagyok és kész.
2014. jan. 15. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!