Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre ritkabb a szex akapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre ritkabb a szex akapcsolatomban. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már a 8. éve járunk (3 éve odaköltöztem hozzá, de még a szülőkkel élünk) és nagyon megritkultak az együttlétek. Ezt úgy kell érteni hogy havi 1-2 és az is majdnem mindig unszolásra. 3-4 évig nem volt semmi gond de most már több mint egy éve van ez. Még a pettinget is hanyagolja. Próbáltam megbeszélni vele és utána jó volt 1-2 hónapig, aztán újra semmi. Mindig volt valami kifogás (tanulás, majd munkanélküliség, egészségügyi dolgok) de már van munkája is egy éve. Azt hittem jobb lesz de nem, ha pedig újra felhozom akkor persze megsértődik és én vagyok a hibás, hogy nem vagyok rá tekintettel. Nagyon csinos és nehéz megállni ennyi ideig. Tanácstalan vagyok. Elhagyni nem akarom mert szeretem de néha úgy érzem nem lesz ennek jó vége. Valaki tud valami tanácsot adni?


Én 29/F Ő 27/N


2014. febr. 13. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Hagyd ott. Ez jobb nem lesz.
2014. febr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Moszuke ***** válasza:

azért tart a változás 1-2hónapig mert miattad, kényszerből teszi ezért nem tartós a változás.


meg kell tudnod mi az amiért nem csináljátok.

az okot keresd és ne a tünetet próbáld megszüntetni.. a kevés szex csak a tünet. ennek kell, hogy legyen oka.

hát sajnos figyelmet, időt és energiát kell ölni a kapcsolatba, hogy működjön a szex.


kérdezd meg tőle, hogy mi az amit nem kap tőled.

(és nem csak feltétlen a kefélés téren)

hanem érzelmi téren.. nem szeretgeted eleget? nem érzi a támogatásod? nem figyelsz rá eléggé? stb

ha érzelmileg rendben érzi magát a lány akkor szerintem a legnagyobb stressz közepette is kedve támad veled összebújni.

2014. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam kb másfél év után kezdődött ugyanez mint nálad. Sok volt a veszekedés ez miatt, én szinte mindig megkívántam mert nagyon csinos volt, de ő meg nagyon ritkán volt hajlandó ágyba bújni velem. Magamat okoltam mindenért. Ezt nevezik elhidegülésnek. Mi már nem vagyunk együtt, de szerintem még meg lehet menteni a te kapcsolatodat. Próbálj sok közös programot szervezni és viselkedj úgy mint a kapcsolatotok elején, és talán visszatér a tűz a kapcsolatotokba és az ágyban is rendben lesz újra minden.
2014. febr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nálunk is ez a helyzet, csak éppenséggel nem tudom, hogy miért nem akarom a szexet...

Szeretem meg minden, de valamiért nem és nem, nem tudom én se, h miért, pár hónapja kezdődött el nálunk.

23/L

2014. febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én is így vagyok a barátommal,nem kívánom sokszor a szexet,csak azt hogy bújjunk össze. nem tudom miért van ez,pedig szerelmes vagyok még belé,ezt tudom. ti szerelemmel szeretitek még a párotokat?

23L

2014. febr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már nincs az a kirobbanó szerelem mint az elején, de még mindíg oda vagyunk egymásért. Nehezen bírjuk ki ha nagy ritkán nem egymás mellett alszunk el. De bevallom mostanában (épp emiatt) mintha kezdenék másképp érezni. nagyon nem akarom ezt, de nekem szükségem van az ő közeledésére is. úgy érzem mintha nem tetszenék már neki és ez kiábrándító. pedig tudom hogy nem így gondolja. próbáltam magyarázni a fogamzásgátlóval, de ennyirre akkor sem lenne szabad lecsökkennie a libidójának. A dolog nem menthetetlen csak nem szeretném ha tovább rosszabbodna a helyzet... Köszönöm az eddigi válaszokat!
2014. febr. 13. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!