Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házas, kapcsolatban élő Nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas, kapcsolatban élő Nők mit tesztek, ha ráuntok a párotokra, vagy Ő nem igazán teszi hasznossá magát az ágyban?

Figyelt kérdés
Tehát bővebben kifejtve. Ha a kapcsolatotok a szexen kívül tökéletesen jó mindenben. Megértitek egymást vagy csak egyéb okok miatt nem tudjátok/akarjátok elhagyni. Viszont nem jó vele. Jogot éreztek ahhoz, hogy megcsaljátok esetleg szeretőt tartsatok. Fontos ennyire a szex?

2014. febr. 10. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nem, biztos van akinek igen de az ne is menjen hozzá igy senkihez, ez már kiderül az esküvő elött is.
2014. febr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te a feleseg vagy amugy?
2014. febr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem én a férj vagyok, aki sajnálja azt a sok nőt akit nap mint nap lát valami közösségi oldalon pucsítós, kihívóan öltözködő képeken. Kíváncsi vagyok, hogy vannak azért elég jó fiatal asszonyok/nők, akik ránézésre kívánatosak mégis vagy balfék a férjük, vagy ennyire imádják a szexet. Ismerek is személyesen párat, csak kíváncsi vagyok a véleményükre.
2014. febr. 10. 22:52
 4/11 anonim ***** válasza:

Minden ember maga dönti el,hogy miképp éli az egyetlen életét.A szex az fontos,én igenis jogosnak éreztem,hogy más boldoggá tegyen,igen gondolom nektek ez nagyon gerinctelenség,de ....legalább tudom mi az,hogy beteljesûlt szexuális élet.Amit más mond nem érdekel.Ja és a párom is tudta.Detto ugyanezt õ is megtette hamarabb mint én.

....De ez volt....

2014. febr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A közösségi oldalra tett fényképeknek mi közük is van az egészhez?

Én szeretek szexisen öltözni, vannak is ilyen képeim fenn, pedig nincs semmi gond a házaséletemmel.

De ha valami miatt lennének hiányosságok a szex terén, nem dőlne össze a világ. A szex egy nagyon jó dolog, de nekem nem ez a legfontosabb egy kapcsolatban.

2014. febr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem érzem gerinctelenségnek. Megbeszélés után (nem jó, nem elég, stb) ha nem változtat a pár, akkor jogos lépésnek tartom. Imádom a nőket, és a nejemet is. Viszont sokszor sok vagyok neki. Ilyenkor jutnak eszembe az olyan asszonyok akiket meg egyenesen letoj a férjük. Nagyképűségnek hangzik, de sajnálom hogy nem jut nekik a magamfajtából.
2014. febr. 10. 23:02
 7/11 anonim ***** válasza:

Fontos, de a férjemmel, nem véletlenül mentem hozzá...

Egy hullámvölgyünk volt eddig ilyen szempontból, de megoldottuk, és egyszer sem jutott eszembe, hogy megcsaljam. Nekem ő kell, senki más.

2014. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Látom az Anderseni mesevilág itt nagyon megy, sokaktól.Aztán ha egy kicsit jobban utána kotrunk akkor meg micsoda blamák derülnek ki, azokról akik verik a mellüket, hogy nekik csa k a férjük kell:DD
2014. febr. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
52%-os, vigasztald csak magad ezzel, szánalmas egy életed lehet :D
2014. febr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A házasság egy olyan dolog, amit nagyon meg kell gondolni. Tehát nem mentem volna olyanhoz akit megunhatok:)


A férjemnek is, nekem is fontos a szex, imádjuk. Egymással. Kizárólagosan. De nem ez a legfontosabb. Az érzéseink fontosabbak.


Soha semmilyen körülmények között nem érezne jogot egyikünk sem a megcsalásra. Késztetést sem érzünk rá.


Ha lenne olyan időszak ami miatt nincs szex. Mondjuk pl a férjem beteg lenne egy ideig vagy valami, akkor megoldanám magamnak kézzel, vibrátorral. Ha csak szeretkezni nem tud, de a férfiassága működik, akkor őt is boldoggá tenném:)


Én 28 éves vagyok. A férjem 25.

2014. febr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!