Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből vonhatok le következtetést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből vonhatok le következtetést?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, elvileg nagyon jóban vagyunk, gyakorlatilag is,ő tudja, hogy szeretem,ő azt mondta most nem akar komoly kapcsolatot, csak mint barát tekint ráám.Mostanában viszont úgy éreztem, mintha kezdene megnyílni felém ő is...soksok apró jel.Beteg volt és sokat voltam nála.Nagyon jól éreztük magunkat.Viszont most is feljött msn-re, ráírtam rám se köszönt és 1 perc után elment.Egy suliba járunk, ott se keres engem sosem.Sms-re nem válaszol.Pedig én mindenképp komolyra szeretném fordítani a dolgot, de így nehéz lesz, pedig tényleg megvan köztünk az az összhang dehát ezekből meg nem tudom mit szűrjek le.
2009. dec. 8. 22:03
 1/3 anonim válasza:
Szerintem lehet félreértetted ezeket a "soksok apró jelet" ezek lehettek baráti jelek is de viszont ha nem ír vissza és nem keres akkor inkább ne foglalkozz vele és akkor majd ö fog irni neked és keresni téged.
2009. dec. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább hagyd a dolgot... maradjatok barátok.
2009. dec. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek a dolgok, hogy nem keres téged, nem reagál stb., elég lankasztó dolgok, és nem épp azt mutatják, hogy esélyes lenne a dolog. Hagyj fel a dologgal, egy darabig ne is keresd, várd ki egyáltalán ő keresni fogja-e a társaságodat, mert ha nem, akkor még a barátságot is megkérdőjelezném, nemhogy azt, hogy lehetne-e több.

Mindenesetre a próbálkozással (már ami a kapcsolatot illeti) abszolút hagyj fel.

2009. dec. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!