Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek abból lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek abból lehet következtetést levonni, hogy egy lánnyal egész jól elbeszélgetek msn-n, de csak akkor ha én írok először. Ő soha nem ír rám magától. Akkor nem jövök be neki vagy ez nem jelent semmit?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlen jelenti, hogy nem jösz be neki. MOndjuk én azért nem írok rá egy srcára, mert nem merek:) Sajnos ő sem ír rám:S
2009. szept. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
AZ MSN-t FELEJTSD EL!!! CSAKIS ÉLŐBEN!!! Nekem csak rossz tapasztalatom volt vele.
2009. szept. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
90% hogy nem érdekled, van ez így. Menni kell tovább
2009. szept. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi.Az első válaszolónak írom, hogy szerintem nyugodtan ráírhat, mert semmi sem történik ha ráírsz, max jobban megismer és még lehet vmi. Ha meg nem jön össze akkor legalább ráírtál:D
2009. szept. 21. 14:33
 5/8 anonim ***** válasza:
rendben, lehet megpróbálom:D:D sok sikert neked is)
2009. szept. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem is 90%, h nem kellesz neki. én is jártam már így, csak nem esett le, h menni kell tovább, úgyhogy még tököltem vele egy darabig. aztán döntöttem, és többet nem írtam rá. nem hiszem, h észrevette, h eltűntem. de legalább nem olyanra fecsérlem az időmet, akire nem érdemes, mert nem foglalkozik velem.
2009. szept. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem ha tetszik egy lány akkor azt nem msnen kéne megbeszélni vele ;D. Vagy akkor ilyen puszikat küldötök egymásnak és az a csók :/ hát ez érdekes lenne
2010. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs. Második vok. Azóta már volt jó tapasztalatom msn-nel! Nem is egy.
2010. jún. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!