Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ezt miért kell?

Figyelt kérdés

Sok barátommal, ismerősömmel is előfordult és itt is sok ilyet olvasok.


Miért szakítotok ahelyett, hogy megbeszélnétek a problémákat? Miért egyszerűbb ez???!!

A barátnőm nemrég szakított velem és csupa olyan apró f@.szságot sorolt fel indokként, amiket simán lelehetne rendezni egy "oké szívem"-el, vagy "akkor menjünk máshova életem"-mel.

Olyanokat mondott, hogy volt amikor elmentünk pl az állatkertbe és végig mosolygott(ő vetette fel, hogy menjünk oda) és fejemhez vágta, hogy oda sem akart menni.


Miért jó nektek az ilyen?


(És igen. Általánosítok, mert azok alapján, amiket hallok a lányok 70-80%-a ilyen)


2014. febr. 14. 07:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mert valamit kellett mondani, ha megkérdezted h miért szakít. Azt nem mondhatja h "csak" mert azt ugyanúgy nem fogadod el, és emiatt ugyanúgy kérdést írnál ki ide.


Gondolom te se gondolod komolyan, hogy egy állatkerti látogatás volt a szakítóok.

2014. febr. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
jaja a rád untam meguntalak most mással akarok kicsit dugdosni ,lovézni ezt nem akarta mondani pedig erős a gyanúm ,h ez volt a szitu.
2014. febr. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kedves első.

Ez egy példa volt a sok felsoroltból, mint azt leírtam -.-'

2014. febr. 14. 07:51
 4/11 anonim ***** válasza:
kispofám megunt valamit mondani kellet értsd már meg csillag virág.
2014. febr. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 bikerr90 válasza:
47%
Én csak ennyit írok koma "nők"
2014. febr. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Talán azért, mert ismert téged annyira, hogy tudja: a problémája az egyik füleden be, a másikon ki, és semmi nem történt volna. Minek tépje a száját feleslegesen?
2014. febr. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4%

A nõk idióták, ne rágd magad ezen. :)

Úgy kell rájuk gondolni, amik valójában:

egy edény, amibe ûríteni lehet, ha már nagyon kanos az ember.

Az már csak egy kellemetlen velejáró, hogy beszélni is tudnak.

2014. febr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves hatos!!!

Minden szavát figyeltem. Szülinap, névnap stb, mindig emlékeztem (ő nem mindegyikre). Mindig kérdeztem, hogy van e kedve ehhez, meg ehhez, amikor kitaláltam valamit. Amikor ő jött elő valamivel, sosem kérdezte van e kedvem hozzá.

2014. febr. 14. 08:27
 9/11 anonim ***** válasza:
8 Csak azt hiszed, hogy figyeled. Oka van mindig, ha egy nő hallgat és inkább befelé fordul.
2014. febr. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valojaban nem mindegy, hogy milyen hulye indokkal rugjak ki az embert? A lenyeg, hogy vege!


Intelligencia, kultura es egyeni beallitottsag kerdese, hogy ki mennyire csomagolja vattaba a mondani valojat, hogy hulye indokokat ad, avagy melyen elmagyarazza, esetleg hazudik.


Akar igy, akar ugy, a lenyegen nem valtoztat: VEGE!

2014. febr. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!