Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentin napon vajon hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napon vajon hány lány fog bepánikolni, hogy vajon terhes lehet-e? És vajon hány abortuszt fog a mai nap eredményezni?

Figyelt kérdés
Igen, aki olvassa ezt, az a 99%-ba tartozik, aki mindig mindent jól csinál és jól tud, és ilyen soha nem fordulhat elő vele. Az 1% ezt most nem olvassa.

2014. febr. 14. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
És vajon hány pasi fogja letagadni a gyerekét és elhagyni a csajt, akit felelőtlenül teherbe ejtett?
2014. febr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Lakatos Ronáldó a mai napnak köszönheti majd az életét, gondolj bele ez milyen ROMAntikus...
2014. febr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én annak idején Valentin napon vesztettem el a szüzességem. Nem volt akkorra tervezve, csak pont úgy alakult. Igazából utólag jöttünk rá, hogy pont Valentin nap volt. Ez csak azért jó, mert így örökre megjegyeztem a dátumot :)

Egyébként védekeztünk, úgyhogy én is a 99%-ba tartozom :)

2014. febr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valentin napon csókolóztam életemben először..


Ennek ellenére mi nem tartjuk.

Ha pánikolnom kell nem a Valentin napból kifolyólag tenném, amúgy tablettával védekezünk. Még várnánk a gyerek kérdéssel, pedig házasok vagyunk.

Szerintem is több lesz, mert ezen a napon többen szexelnek, vagyis igazából ilyenkor, akik tartják és tartanak ott a kapcsolatukban, azok tuti, míg egy másik napon talán egyszerre kevesebben, ebből kifolyólag közvetve a Valentin nap miatt több oylan eset fordulat elő, amikor a fiatalok pánikolnak


A vicc az, hogy általában azok pánikolnak, akiknek nincs okuk rá, akiknek pedig lehetett volna, azok nem is gondolnak rá, vagy majd jönnek hogy terhesek.

de ez szerintem általánosan így van.


Remélhetőleg mindenki aki nem akar gyereket odafigyel a védekezésre

2014. febr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kb félszer annyit, mint az összes többi nap.

De ez egy beteg kérdés. Nem értem miért nem ültetsz virágokat, vagy olvasol inkább.

2014. febr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!