Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A múlt kísértései tönkretehetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A múlt kísértései tönkretehetnek egy komoly kapcsolatot hiába küzd az ember?

Figyelt kérdés

Úgy 7 éve amikor 20 éves voltam életem legnagyobb bakiját követtem el.Teherbe ejtettem egy csajt akivel csak laza kapcsolatban voltunk.Én nem akartam megtartani ő erősködött,hogy megtartja.

Én akkor pénz nélkül azt mondtam nem.És már menekültem is.Kimentem légiósnak.Új név és a távolság csábító volt.Ott az 5 év alatt keményen megváltoztam.Megtanultam tisztelni az életet és annak örömeit.Amikor hazajöttem találkoztam az életem párjával.Már akkor sokat szenvedtem,hogy n az a katona legyek aki voltam.Hanem,hogy normális civil férfi akinek van egy barátnője.

De felbukkant a lány.Bírósági határozattal,hogy neki kell a pénz ami a gyerek után jár.Én kifizettem és most is fizetek.

De a párom valahogy kezd távolodni.Csalódott bennem és,hogy a múltam folyton előkerül.Elején álmatlanság,parancsok társak hiánya stb..Most meg ez :/

Én akarok és küzdök is a páromért.

Szóval száz szónak is egy a vége.Kitarthat mellettem vagy előbb utóbb elhagy?



2014. jan. 24. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Kitarthat melletted, de én nem tenném, az biztos! Ha már nem is akartad azt a gyereket, de legalább vállaltad volna a felelősséget érte és ne menekültél volna el! Ki tudja, hogy a mostani pároddal nem fogod-e ugyanezt megcsinálni? Hogy bízhatna így benned?
2014. jan. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
óhh micsoda kis MÁLŐR
2014. jan. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Most nem tenném.Nem hagynám el.Egyrészt azért mert szeretem.

Másrészt azt megtanultam 5 év alatt,hogy nem hagyunk hátra senkit hiába rossz a helyzet.Egyedül semmit se ér az ember és a társak a legfontosabbak.Együtt a jóban együtt a rosszban.

2014. jan. 24. 15:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Előbb kellett volna ezt megtanulni és utána kefélni.


Elmondtad neki, hogy van egy gyereked? Nem! Akkor elhagy, én is ezt tenném. Ha már így ismert meg, akkor ez nem okozhatott neki meglepetést.

2014. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazán jó kapcsolat túléli.
2014. jan. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Olyan válaszok vannak itt, mintha senki más nem követett volna el hibákat az életben. 20 évesen...

Figyelj, nem tudom, milyen a kapcsolatod. Hibáztál a mostanival szemben is. Elhallgattál egy igen fontos dolgot. Ha valóban szereted, tégy meg mindent, hogy megtartsd. Ha kell, alázkodj meg. Térden. Ha kell, egy életen át. Majdcsak kiderül, valódi szerelem, vagy sem. Hajrá!

2014. jan. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én nem tudtam,hogy megszülte.Azért nem mondtam el.Leakartam zárni a múltat.
2014. jan. 24. 16:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy voltal te légiós mint én vadàszpilóta,ott megtanìtottak volna kezelni ilyen dolgokat és nem ide ìrkálnál!
2017. aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!