Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért megy bele egy nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy bele egy nő a harmadik szerepébe? Okos, értelmes nők miért nem veszik észre hogy palira vannak véve? Részletek lennt. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok. Van egy nagyon jó csaj haverom, már középiskola óta. 3 barátja volt eddig, a legutóbbival 1,5 éve vannak együtt. Jó srác, haverom. Tudomásomra jutott néhány hete, hogy a csaj megcsalja a srácot egy nős 30 év körüli teljesen átlagos férfival. Nem gazdag, nem is jóképű, egyszerű munkája van, ismerősei szerint nem egy nagy figura. Nem tudok napirendre térni a dolog felett. Miért csinálja ezt? A barátja az átlagnál jóképűbb, okosabb gyerek, tényleg semmi gond vele. Kikérdeztem a csaj barátnőit, hogy van e valami gond közöttük de nem tudnak semmiről. A srác annyit mondott el, hogy elkezdett unatkozni a csaj mostanában. Az új pasi amúgy tipikusan olyan hogy sörözve meccset néz a kanapén minden nap (!!!) ezt a volt barátnőjétől és a távolabbi haverjaitól tudom.


Szóval szakítottak, mert kiderült a dolog. A csaj azóta is a nős férfival kavar, bevállalta a titkos kapcsolatot és a pasi úgy hitegeti mint egy rossz hollywoodi filmben (lesz új menő állása, már összegyűjtött pénzt egy jó kocsira, nemsokára válik a feleségétől, otthagyja a gyerekeit és vele kezd új életet)


Miért csinálja ezt egy nő? Miért alázza meg magát? Miért hagyja ott a jót hogy kivert kutyaként loholjon egy semmi, nulla pasas után?


Annyi jó srácot ismerek akinek nincs senkije, a sok szabad csaj meg ráakaszkodik a foglalt férfiakra.


Miért? Ha már nem lesz foglalt akkor továbbrepül a következőre?


Amúgy a csaj két diplomás értelmiségi, nem k/rv*l, nem issza magát halálra a diszkóban, stb. Feleségnek való nőnek tűnik elsőre és másodikra is. Ezért nem értem ezt az egészet. Tőle most fogom megkérdezni de gondoltam előtte rákérdezek itt is hátha egy nő tud valami okosat mondani


2014. febr. 14. 13:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%

Az érzelmek ilyenek, nem lehet logikusan megmagyarázni. Nem azért szeretsz valakit, mert mások szerint ő a leghelyesebb, legrendesebb. Nem várhatod, hogy ne szeresse a másik férfit, mert te szerinted logikus listát írva nem olyan jó férfi, mint a korábbi barátja.

Ilyen a szerelem. De ne aggódj, majd elmúlik ez is :)

2014. febr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokat gondolsz úgy általában a nőkről és az emberekről is.


Érdekes, mióta elfogadtam (nem ma volt, hanem elég régen) hogy az emberek, ha szexualitásról van szó, ösztönlények, azóta sokkal jobban megértem a világ történéseit.


Azt vágod hogy a szexuális vonzalmunkat az ösztönök irányítják és nem én döntöm el, hogy feláll-e valakire vagy sem. És nem egy nő dönti el, hogy kire nedvesedik a puncija, hanem az ösztönei.

Maximum az emberek csak a vágynak próbálhatnak ellenállni, ami hol sikerül, hol nem.

2014. febr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%

Valami mégsem stimmel az ilyen nő fejében. Mert kvázi értelmes nő ilyet nem csinál. Illetve tisztességes, normális ember, csak tiszta kapcsolatba fog bele. Én nem jönnék össze olyannal aki még nem zárta le az előző kapcsolatát!

Egyébként egyszer az én páromra is rá akaszkodott egy ilyen fiatal p.csa, bár ahogy tudom a párom nem hitegette semmivel, csupán a munkahelyen azt gondolta, milyen jópofaság ha kollégák kavarnak. Az ilyentől a hányinger kap el.

2014. febr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
#2 Igen az ösztönök vezérlik az embert sokszor, de senki sem állna ennek ellent, akkor elég furán működne a társadalom. Azért vagyunk emberek és nem állatok, hogy kontrollálni tudjuk az érzéseinket és tudatosan cselekedjünk!
2014. febr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, hogy erre mit mondanak nők.
2014. febr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Azok a nők, akik ebbe belemennek, nem logiaka-orientáltak, hanem érzelemileg irányítottak. Néha erre is szükség van, csak mondjuk nem éppen egy ilyen helyzetben.
2014. febr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
mert nem volt apja és ráakaszkodik az ilyen középkorúakra :D sok ilyen van. Ti emberek csak ösztön lények vagytok.Mit akartok egymástól?
2014. febr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

4:

Nem sokszor, hanem szexualitásnál mindig az ösztönök működnek. Abban az ösztönök vezetnek, hogy milyen embereket találsz szexuálisan izgatónak. Nem tudod azt mondani a testednek egy számodra nem tetsző emberre, hogy mutasson iránta szexuális vonzalmat és fordítva, nem tudod a valaki iránt való vonzalmadat kikapcsolni csak úgy tudatosan.


Az emberek legtöbbször nem állnak ellen. Ez nem azt jelenti, hogyha megtetszik a mellettük álló férfi vagy nő a buszon, akkor leteperik, hanem azt, hogyha adja magát az alkalom és megvan a kölcsönös vonzalom, akkor a legtöbbször az emberek nem állnak ellen. Ha túlórázik a titkárnő és a főnök, vagy két munkatárs, stb. Az egyik elcsábít, a másik meg hagyja magát, mert mindketten szexelni akarnak, következmények nélkül.

2014. febr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%
A kérdés megfogalmazásából látszik mekkora egy arrogáns se..fej vagy kérdező.Ugyan miért alázná meg magát a nő ezzel a lépésével?Talán azért "akaszkodnak" a foglalt pasira a nők amiért foglaltak lettek.Talán azért lett foglalt a pasi mert valamit tud és mégsem egy senki nulla.És ezt valószínűleg más nő is észreveszi benne ezeket a dolgokat.Amelyik pasi meg nem "foglalt" valószínűleg ugyanazért nem foglalt amiért nem őt választják.Tetszik vagy sem a nők nem racionálisak legfőképp ha érzelmekről és szexualitásról van szó.Ezért lotyózzuk azokat a nőket akik a pénzéért vannak a pasijukkal.
2014. febr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
A kérdésedből az "okos, értelmes nő" részt kihagynám. Aki ilyet tesz, arra jóindulattal sem mondhatóak el ezek.
2014. febr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!