Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért megy bele egy nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy bele egy nő a harmadik szerepébe? Okos, értelmes nők miért nem veszik észre hogy palira vannak véve? Részletek lennt. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok. Van egy nagyon jó csaj haverom, már középiskola óta. 3 barátja volt eddig, a legutóbbival 1,5 éve vannak együtt. Jó srác, haverom. Tudomásomra jutott néhány hete, hogy a csaj megcsalja a srácot egy nős 30 év körüli teljesen átlagos férfival. Nem gazdag, nem is jóképű, egyszerű munkája van, ismerősei szerint nem egy nagy figura. Nem tudok napirendre térni a dolog felett. Miért csinálja ezt? A barátja az átlagnál jóképűbb, okosabb gyerek, tényleg semmi gond vele. Kikérdeztem a csaj barátnőit, hogy van e valami gond közöttük de nem tudnak semmiről. A srác annyit mondott el, hogy elkezdett unatkozni a csaj mostanában. Az új pasi amúgy tipikusan olyan hogy sörözve meccset néz a kanapén minden nap (!!!) ezt a volt barátnőjétől és a távolabbi haverjaitól tudom.


Szóval szakítottak, mert kiderült a dolog. A csaj azóta is a nős férfival kavar, bevállalta a titkos kapcsolatot és a pasi úgy hitegeti mint egy rossz hollywoodi filmben (lesz új menő állása, már összegyűjtött pénzt egy jó kocsira, nemsokára válik a feleségétől, otthagyja a gyerekeit és vele kezd új életet)


Miért csinálja ezt egy nő? Miért alázza meg magát? Miért hagyja ott a jót hogy kivert kutyaként loholjon egy semmi, nulla pasas után?


Annyi jó srácot ismerek akinek nincs senkije, a sok szabad csaj meg ráakaszkodik a foglalt férfiakra.


Miért? Ha már nem lesz foglalt akkor továbbrepül a következőre?


Amúgy a csaj két diplomás értelmiségi, nem k/rv*l, nem issza magát halálra a diszkóban, stb. Feleségnek való nőnek tűnik elsőre és másodikra is. Ezért nem értem ezt az egészet. Tőle most fogom megkérdezni de gondoltam előtte rákérdezek itt is hátha egy nő tud valami okosat mondani


2014. febr. 14. 13:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%
Mert egy rossz r.ibanc!Hiába diplomás valaki,attól még nem lesz okos!Nem a könyvekből tanul az ember,hanem az élettől!Amúgy,sosem értettem az ilyen nőket!Szánalmasak.Csak a külsőségekre mennek,meg az anyagiakra.De aztán mindig vissza nyal a fagyi!:D
2014. febr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó: Így van, a műveltség és az értelmesség két külön dolog. Volt olyan szobatársam, aki színötös volt, mégis mindent kétszer kellett neki elmagyarázni, mert borzasztóan lassú volt a felfogása. De szerintem itt arról van szó, hogy hagyja, hogy az érzelmei irányítsák, ami egyes helyzetekben jó lehet, de itt pl. kifejezetten hátrányos. A kérdező leírta, hogy a faszi nem jóképű és nem is gazdag.
2014. febr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én soha nem mennék bele egy ilyen viszonyba. Minek? Annak a nőnek akinek van akár egy csöpp esze is, az tudja, hogy nem fogja ott hagyni a családját érte. Ha pedig igen akkor nagyjából annyit is ér az a férfi. Tehát attól mert van diplomája még sík hülye szerintem az a lány
2014. febr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ösztönlény a lány, és az a baj, hogy nem csak magával szúr ki. Az ilyen férfiaknak azért van szerencséje, mert vannak ilyen megvezethető, ostoba nők.
2014. febr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
18%
fúú de "okos" , "értelmes" lehet amúgy :D egy fotelban sörözgető pali úgy játszik vele mint a pö*csével, ezért érdemes volt egyetemre járni.Kutya vagy láncon :D Éljen a fotelban ülő fickó remélem porig alázva majd kidobja a lányt aki prosti lesz később.NAHHHH ENNYI :D És ez nem csak rá érvényes mindegyik ilyen élettelenre :D ÉS a megcsalásról szó sem esett.Autó után kellet volna kötni.:D
2014. febr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Voltam harmadik én is, mert akkor az a férfi kellett. No nem mint férj, vagy élettárs, hisz előtte bizonyította be nekem egy pasi, hogy egy nő csak azért jó, hogy kaját tegyen elé, meg ne legyen üres az ágy - ha épp az úriember nem mással hentereg....

Szóval miután megcsaltak és kihasználtak, olyan pasit kerestem, aki nem kiabálja tele a várost, hogy velem k*fél hétvégente. Arról a nős emberről meg kiderült, hogy a felesége mellett is vannak kalandjai. Ismertem még a házassága előtt, mindig is vonzódtam hozzá, szóval... kézenfekvő volt a dolog.

Az én történetem annyiban tér el, hogy én független voltam, és az is akartam maradni. Szóval eszem ágában sem volt családot robbantani.

A mese vége: tartott a dolog vagy évig, lassan beleszerettem, ez sokkolt, majd találkoztam egy független pasival, aki megvigasztalt. Később ő lett a párom hosszú évekre. Volt szeretőm meg a haverom maradt, a mai napig a családjával él.

2014. febr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Két szó a magyarázat: Mert Izgalmas!
2014. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
én is bele mentem anno, igaz nem nős volt csak barátnője....nem tudnám megmagyarázni, egyszerűen bele szerettem... hamar véget vetettem az egésznek, mert sajnáltam a csajt, arra gondoltam nekem hogy esne az ő helyébe.... nemsokkal az után hogy kiléptem ebből a srác dobta a csajt. azóta is próbálkozott nálam, kb 1évig várattam mert tudtam milyen de úgy tűnik észhez tért, azóta együtt vagyunk. nem hitegetett semmivel, és mivel barátok voltunk sokáig tudja h jobban jár ha nem hazudik mert ha őszinte akkor megcsalás miatt mint barátnőt elveszít de barátként mellette maradok, de ha hazudik és mástól tudom meg akkor többet nem hall rólam.. eddig minden rendben :)
2014. márc. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!