Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bánt az, hogy párom sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bánt az, hogy párom sosem kedveskedik nekem. Említsem meg neki? De akkor meg anyagiasnak fog nézni.

Figyelt kérdés

Párommal két éve vagyunk együtt, egy éve távkapcsolat, ritkán jön haza. Ahol jelenleg tartózkodik ott egyetemezik és dolgozik is. Mikor még itt volt velem folyton kedveskedett, vitt ide-oda (és akkor még melója sem volt!) ritkábban meglepett ezzel-azzal (fülbevaló, egy szál rózsa stb-most komolyan fiúk, csődbe mentek ha két vagy háromhavonta vesztek a lányoknak CSAK egyetlen egy szál virágot, vagy letör a kezetek? :( ). Egyszer pl olyan aranyos volt, bementünk egy üzletbe és láttam egy vagány nyaklánc-fülbevaló szettet, de nem volt rá pénzem és ő másnap képes volt elmenni és délután ideadni nekem :)-nem volt drága amúgy de nekem nincsen zsebpénzem vagy ilyesmi, max ha nagymamámtól kapok egy keveset.

Mióta meg elment csak egyetlen egyszer kedveskedett, akkor egy gyönyörű csokor rózsát kaptam, ki akart engesztelni (össze voltunk veszve, szakítófélben). És azóta semmi. Nagy elvárás az hogy küldjön egy apróságot? Nem kell extrémdrága ajándék, el se fogadnám, de kezd lassan zavarni hogy irtó jó fizetéssel ennyire nem tud rám gondolni. Itt a Valentin-nap, mindegyik barátnőm kapja a szép CSOKOR virágokat (nem csak egy szálat) és én meg senkitől nem kapok semmit, és valahol ez bánt. Ma van neki is a születésnapja, és én képes voltam neki küldeni egy üdvözlölapot meg egy kisebb ajándékot, és nem mentem csődbe (pedig jelenleg gyűjtenem kéne a pénzt kegyetlenül, de én szeretek kedveskedni neki ha tudok).

Lányok, fiúk, túl sokat várok el szerintetek? Én nem gondolom magam anyagiasnak abszolút, sosem vártam el tőle semmit mert tudta magától hogy kell meg stb, de mióta semmivel nem kedveskedik, rosszul esik. Ezt már régen felhoztam neki, de az lett a vége hogy szégyeljem el magam mennyire anyagias vagyok... Megkaptam. Mit gondoltok? Hogy lehetne ezt megoldani?



2014. febr. 14. 14:22
 1/10 ASOT ***** válasza:
szerintem itt az ideje , hogy kávézzunk előbb, nem gondolod?
2014. febr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hanariko ***** válasza:
Szerintem ettől nem vagy anyagias és mindenképp beszélj vele. És hangsúlyozd hogy nem az érték a lényeg, hanem hogy gondoljon rád.
2014. febr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Én se küldenék neked semmit.Remélem ez megnyugtat.
2014. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

DE hogy tudnám ezt vele megbeszélni úgy, hogy ne azt hidje hogy anyagias lennék? Csak azt hagsúlyozzam hogy nem az érték a lényeg?


1-es : jöhet a kávé :))

2014. febr. 14. 14:27
 5/10 anonim ***** válasza:

Férjem is ilyen, bár szerencsére mi ugye együtt élünk, így ha virág vagy bármi más nincs is, a napi kedveskedés (kávét főz nekem pl.) azért elég jól kompenzálja ezt.

Szerintem simán elmondhatod ezt neki, kedvesen, hogy megérted, hogy ő nem ilyen típus, de neked random azért jól esne egy-egy pici meglepetés, és nagyon jó lenne, ha a kedvedért igyekezné ezt megjegyezni.

Én mondjuk úgy oldottam meg, hogy havi egyszer "kötelező" jelleggel kitalálunk felváltva egy-egy randi programot, és írjuk, hogy mikor ki a soros :) Nem a legspontánabb, de legalább biztosítva van, hogy nem ülünk hónapokig otthon, romantika nélkül, és a férjem is örül, hogy "noszogatom", ha már neki magától nem jut eszébe :D

2014. febr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, és ne aggódj, amíg nem úgy indítasz, hogy "bezzeg a barátnőm múltkor is olyan ékszert kapott...", tuti nem fogja félreérteni :)
2014. febr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, az nagyon jó kis megoldás szerintem hogy legalábbi havi rendszeresége elmentek randizni :), számomra rendben van.

Amúgy említetted a kávéfőzést. Ez is kedveskedés. Szóval nem kell az feltétlen pénzbe kerüljön vagy ajándék legyen. Lehet az egy masszázs is, egy odabújás is (akár), de érezze a másik hogy fontos vagy neki. Mert az nem állapot hogy hazamész, köszönsz neki (egy puszi vagy csók) aztán tovább dolgozik ő vagy te, főzöl, esztek, megbeszélitek a napotokat, utána még egy puszi és még házimunka és lefekvés (hétvégén meg ugyanez).

2014. febr. 14. 14:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszélj vele erről...ha két éve együtt vagytok akkor nem hinném, hogy megsértődne ezen, ha pedig anyagiasnak tartana, nem hinném, hogy ennyi ideje veled lenne! Az őszinteség a legjobb megoldás, kedvesen, aranyosan is lehet erről beszélni. De tényleg kerüld a barátnőid felemlegetését, az ilyen esetben senkit nem érdekel. Csak ügyesen...:)
2014. febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató válaszokat ! :)

Igyekszem megbeszélni vele ezt :)

2014. febr. 14. 18:38
 10/10 anonim ***** válasza:
csak azoknak nyalják ki, akik megcsalják őket. Próbáld ki, imádni fog:(
2015. nov. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!