Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetnék tanácsot? Plz

Figyelt kérdés
Van barátom..már egyszer szakitottam vele, és most megint összejöttünk..és amikor összejöttünk elvesztettem valakit aki többet akart. és most megint beszélünk, és nagyon elbizonytalanodtam, hogy egyáltalán szeretem e azt akivel most vagyok együtt. mert nagyon imádom azt a srácot akivel megint beszélek. és megfordult a fejembe,hogy mi lenne ha.. segítsetek..mti tegyek?:/

2014. febr. 14. 14:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod mit tegyél, akkor az itteni válaszok alapján fogsz dönteni? Elég éretlen lehetsz, még nem a kapcsolatokra kellene koncentrálnod.
2014. febr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
inkább kezdj egy szélkakassal :D
2014. febr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
ribizli.
2014. febr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kamu-kamu-kamu:D
2014. febr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Te csak maradj ilyen amilyen vagy, majd a sracok lelepnek ha eszreveszik, hogy milyen vagy :)


Mitol bizonytalanodtal el? Tudod ez ugy van az embereknel, hogy onnantol jarunk a szerelmunkkel, amikor mar tudjuk, hogy ot szeretjuk. Azert mert beszelgetunk egy akarki valakivel, ezert nem szerelmesedunk bele es forditva, nem szerelmesedunk ki a partnerunkbol ... raadasul ez nem ismetlodik tobbszor.


Amit te csinalsz, szep magyar nyelv szerint tobzodasnak hibjak es mint ilyen, ebben senki nem tud neked segiteni, csak sajat magad.


Leulsz szepen es atgondolod, hogy mit szeretnel, kit szeretnel (jo lenne ha tudnad miert) es utana mar csak a megfelelonek kivalasztott fiuval foglalkoznal (a masikkal meg ne beszelj tobbet, mert tudod, hogy az megzavarhatja a piciny lelked).


Szaz szonak is egy a vege: donts :)

2014. febr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ez így nem elég info...
2014. febr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Ha barátod van és közben más pasira gondolsz akkor nem lehet annyira erős a kapcsolatod .. mert ha igen .. és szeretnéd soha nem gondolnál más pasira ugy hogy mi lenne ha...(itt nyílván HA nem lennék kapcsolatban ..HA vele lennék..stb..-re gondolsz)

Kár volt belelépned ebbe a kapcsolatba úgy,hiszen mi értelme ha nemrég jöttetek újra össze és te más pasival vagy el.. közben a barátod meg szeret. Ezzel őt csapod be. Azt hiszi minden rendben és te másra gondolsz. Szerintem szakíts mert ez téged is felemészt.. gondolj bele meddig bírsz úgy a barátoddal lenni hogy ő halálszerelmes.. te meg max szereted DE NEM A RÉGI MÁR.. és közben másra gondolsz akinek szintén fájdalmat okozol ezzel. Legyél őszinte.

2014. febr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ha azt írjuk: LEGYÉL A BARÁTODDAL.. le hurrogsz hogy ajj nemtudod mi legyen.. ha azt mondjuk szakíts akkor jajj nem akarok.. MERT HA AKARNÁL MÁR RÉG MEGTETTED VOLNA.. Valld be élvezed hogy 2 pasi "küzd" érted..szóval elég jól meg vagy te így is.. CSAK NE HOGY A 2 SZÉK KÖZÜL A FÖLDRE ESS :)
2014. febr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!