Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeretkezik velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretkezik velem a párom?

Figyelt kérdés
Tegnap megpróbáltam megcsókolni, amit ő elutasított. Ha szeretkezés kezdeményezek szintén elutasít. Lassan két hónapja nem is szeretkeztünk. Az utolsó csóknak idejét sem tudom. Szerettem volna erről napok óta beszélni vele de leráz annyival, hogy fáradt és hagyjam aludni. Az utóbbi időben tényleg rengeteget dolgozik, de mielőtt nem volt ez a munkahelye, és egy hónapig itthon volt, akkor is ugyan ez volt a helyzet. Másfelől viszont minden szabadidejét velem tölti, állandóan simogat, bújik hozzám puszilgat és látom a szemében, hogy szerelemmel néz rám. Ő 26 éves én 20 vagyok, két éve vagyunk együtt és egy éve élünk egy fedél alatt.
2014. febr. 14. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ezt mi honnan tudjuk?

vele kell megbeszélni, és nem hagyni magad lerázni


:(


bennem az merült fel, hogy valami egészségügyi gondja van, amiről nem mer beszélni, ha látod a szemében a szerelmet

2014. febr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy itt most írhatnék litániákat arról, hogy ez nagyon nem jó így szerintem, mert hát 2 hónap...Jézus Isten...az nagyon sok. De ezt a kérdést neki kell föltenned, mert írhatok bármit az akkor is csak az én véleményem marad és nem old meg semmit. Lehet, hogy van valakije, lehet, hogy már szimplán nem kíván téged, lehet, hogy fáradt-bár a 2hónap szex nélkül akkor is sok-szóval lehet ezer oka.Erre csak ő tud válaszolni. A strucc politika nem kifizetődő, beszéljétek meg
2014. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet már nem kíván?
2014. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egészségi ok nem áll a háttérben az tuti. Én is ettől félek, hogy nagyon határozott erős személyiségem van, elég fiús, de ugyanakkor külsőre pedig nagyon is nőies vagyok. Lehet, hogy a temperamentumommal "kasztráltam"? De mikor egymásba szerettünk én pont ugyanilyen voltam, talán még durvább. Telefonban nem szeretném ezt megtárgyalni vele, személyesen pedig alig 3-4órát vagyunk együtt minden másnap.
2014. febr. 14. 15:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Erre időt kell szakítani, és minél előbb meg kell beszélni még mielőtt olyan lelki válságba kerülsz, ami miatt esetleg menthetetlenné válhat a kapcsolat. Ez komoly probléma! Még csak 2 éve vagytok együtt, ha ez nem változik milyen jövőképetek lehetne?! Legyél vele nagyon kedves és megértő, ne ronts rá dúvad módjára, beszélgessetek sokat! Tudom, hogy még év eleje van, de lehet segítene az is, ha kivennétek pár nap szabit, és elmennétek egy wellnesshétvégére, így kiragadnátok a "szürke hétköznapokból" és lehet könnyebben tudnátok erről beszélgetni. Próba szerencse...remélem sikerül megoldanotok! 26/L
2014. febr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!