Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy valaki soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy valaki soha nem talál rá a viszonzott szerelemre?

Figyelt kérdés
2014. febr. 14. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Bármi lehetséges. Akár ez is.
2014. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehetséges. És jobban is jár.
2014. febr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem jár jobban..
2014. febr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. válaszoló. beteg vagy.
2014. febr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Háát nekem lassan 3. x-hez érve nem sikerült... nem sok reményt fűzök hozzá már.
2014. febr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 4x-en felül vagyok de nekem sem sikerült még soha.
2014. febr. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23 vagyok, meg nem jött össze.
2014. febr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ha csak várja a sült galambot, és nem tesz az ügy érdekében, akkor valószínűleg nem talál rá. Vagy ha feladja...akkor sem.


De ha ismerkedik, randizik, próbálkozik az ember, akkor szerintem előbb utóbb sikerül.


Én is azt hittem nem fog összejönni. 5 évig kerestem, pedig sokszor pofára estem, de még így is viszonylag fiatalon összejött...24 évesen. Nem tagadom, ehhez piszok nagy szerencse is kellett, viszont az is kellett hozzá hogy tegyek érte.


Szóval ne csak várja az ember hogy a herceg/hercegnő majd szembejön vele az utcán....nyilván ilyen is van:D de nekem ennél többet kellett tennem. Bátornak lenni, kockáztatni... nem feladni mikor visszautasítottak vagy csalódtam....stb.

2014. febr. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!