Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Tetszene nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Tetszene nektek egy ilyen lány, vagy ez már kizárò ok?

Figyelt kérdés

Egy nagyon szép lànyròl van szò. A "gond" csak annyi, hogy elég sok fiú baratja van, sõt àltalàban fiúkkal szokott mutatkozni. Nagyon nyitott és baràtkozòs. Van neki egy nagyon bizalmas baràtsàga is egy fiúval, akit egyébként az egyik legjobb baràtjànak tart, de nem akar tõle semmi többet.


Meg úgy àltalàban ha beszélget egy fiúval, lazàn flörtölgetnek, de semmi több. Szòval egyàltalàn nem ribizli, nem kavar senkivel még egy csòk erejéig sem, csak azzal, akivel komolyan gondolja. Most csupàn élvezi a szingliséget, jàtszadozik, flörtölget, baràtkozik és talàlkozgat pasikkal.


És ha lenne pàrja, akkor is ugyanúgy baratkozna pasikkal. De nyilvàn nem csalnà meg a pàrjàt.


Mi a véleményetek egy ilyen beàllítottsàgú lànyròl? Bejönne nektek, belemennétek vele komoly kapcsolatba?


2014. febr. 15. 06:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kizàrò ok
2014. febr. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalná, ne aggódjál. Egyszer vesszen össze a pasijával, rögtön lesz aki megvigasztalja. Tapasztalat, ismertem ilyen "haverkodós" lányt.
2014. febr. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Már az se szimpi, ha valaki 1-es szám 3. személyben beszél saját magáról.

Tarzan megy vadászni...

Ez meg hogy bizalma, meg legjobb barát, de semmit nem akar... pfff... unalmas. Mit szól ehhez a pasi?!

2014. febr. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az exem ilyen volt, egy az egyben. 2,5 év alatt legalább 10 fővel megcsalt úgy, hogy engem az orromnál vezetett és kihasznált mind anyagilag, mind érzelmileg (hurr a férfiaknak is vannak érzelmei, durr!)...


Jelenleg a nagyon közeli fiú barátjával jár, akivel utoljára megcsalt és megtudtam. Na ez a közeli barátja pedig tudja, hogy a csaj mennyire léha, ezért nagyon szigorú monitoring alatt tartja a kis barátnőjét és búcsút inthetett a fiú barátainak. :3 Lány barátai pedig nem is nagyon vannak...


Lényeg a lényeg, hogy I've been there, done that and never again. Kizáró ok!

2014. febr. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Tényleg milyen vicces, hogy saját magadról írsz E/3. személyben...:) "Egy nagyon szép lányról van szó" Kis szerényke...:) legközelebb várd meg, hogy más dicsérjen meg, az öndicséret büdi...:) Na, ha én fiú lennék akkor tuti nem kellenél, egyrészt mert szerintem azért veszed magad pasikkal körül, hogy téged sztároljanak, mindegyik előtt húzod a mézes madzagot, aztán csábosan visszakozol...lány létemre nem szeretem az ilyen lányokat.../26/L
2014. febr. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem éppen egy ilyesmi lány tetszik nagyon, és én elfogadnám a dolgot. Ha velem lenne és megbízhatnék benne, akkor nem zavarna, hogy kikkel barátkozik. (Az más kérdés, hogy számomra ez a lány sajnos bizonyos okokból megközelíthetetlen...)
2014. febr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Miért hiszi mindenki azt hogy én vagyok az a làny?! :))) Ha nem tudjàtok hogy a történetben ki-kicsoda, ne magyaràzzatok hülyeségeket...


Én ezzel a lànnyal akarok összejönni, de pont emiatt elgondolkodtam hogy megéri-e ez nekem. Kösz az értelmes vàlaszokat...

2014. febr. 15. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!