Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megkérnétek a barátotokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megkérnétek a barátotokat, hogy mutassa meg az üzeneteit?

Figyelt kérdés

Mindig elítéltem ezt, hogy belépünk a másik e-mailjeibe, facebookjába. Régen megadta nekem a barátom a jelszavát, de megmondtam neki, hogy NEM KELL, mert nem szeretném tudni. Ennek ellenére megadta. Én nem adtam meg az enyémet, mert úgy voltam vele, hogy nem kell ennyire bele másznunk a másik magánéletébe.

2 éve vagyunk együtt. A barátom eléggé érdekes felfogású: pl. csak úgy elkezd barátkozni emberekkel, amivel nincs baj, de ezek sokszor lányok.

Az iskolába van egy lány, akit random bejelölt(elméletileg kérdezett tőle valamit). Utána a csaj meg majdnem minden este ráírt a barátomra. Onnan tudtam meg, hogy jóba vannak, hogy a barátom közölte velem: "Xy-nal megbeszéltem, hogy egy nyomorék".(magyarul viccből lenyomorékozta a lányt). Én egyre féltékenyebb lettem, mert a lány egy iskolába jár velünk, és akárhányszor eljött előttünk, a barátom őt nézte. Tudta, hogy féltékeny vagyok, és amikor kiderült, annyit mondott, hogy ezen csak én tudok változtatni, és, hogy nem tud mit tenni.

Aztán a csaj kitett egy új képet, a barátom egyből belájkolta.(ezek még nem jelentenek semmit, ami most jön, az idegesít):

Eddig akárhányszor voltam a barátomnál, mindig napi 3x tuti, hogy belépett a facebookjába előttem, írogatott nekem, stb. Mióta a lánnyal beszélt, ott voltam nála, és amint betöltötte a telefonján a facebookot, elfordította. Amint látta, hogy a velem való beszélgetése villan be, visza fordította.

Aztán múltkor lent voltunk a gépénél. MOndtam, hogy lépjen be a facebookjába, mert írtam neki, és közölte, hogy most nem, mert akkor a telefonján lesz valami a facebookkal, meg stb. És, hogy ne haragudjak, de nem akar. AKárhányszor voltunk gépen, igyekezett, hogy ne töltse be a facebookját a gép-egyből más böngészőt nyitott meg, vagy bezárta.

Undorító dolog, de itthon megpróbáltam belépni az övébe, és nem tudtam....

Vagy rosszul emlékeztem, vagy megváltoztatta a jelszavát.

Azóta minden rendben, már nem beszél a csajjal, DIREKT oda figyel rám, amint jön a csaj, rá se néz, csak rám.

Viszont ez nyomaszt. Felhozni nem akarom, mert félek, hogy rámenne a kapcsolatunk. Inkább az a kérdésem, hogy hogy tegyem túl magam ezen a hülye facebookon??? A legjobb az lenne ha törölném magam, tényleg ez a megrontó.


2014. febr. 15. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a Facebook hibája, hogy a barátod félrekúr.
2014. febr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem a Facebook a hibás, hanem az azt használó emberek.


De most tulajdonképpen mi a probléma? Mivel ő adta meg a jelszavát, szerintem nem olyan gáz, hogy megpróbáltál belépni, főleg úgy, hogy nem is sikerült. Említésre sem méltó szerintem a dolog. De ahogy írod, azóta minden rendben van. Mit akarsz neki felhozni?

2014. febr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A féltékenység ne jó tanácsadó,ne akard megnézni az üzeneteit az magánügy.Ha bizalom oda akkor a kapcsolatnak is annyi.
2014. febr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit titkolnom, így a párom nyugodtan belenézhet, ha ingerenciát érezne rá.
2014. febr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég kemény dió. Egyrészt nem kötelezhetsz arra senkit, hogy mutassa meg az üzeneteit, ráadásul ez durva bizalmatlanságnak és féltékenységnek tűnik. Másrészt viszont nem kicsit furcsa a barátod viselkedése a leírtak alapján.

Én elbeszélgetnék vele ezekről (mondjuk azt kihagynám, hogy megpróbáltam belépni a fiókjába)

2014. febr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!