Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit tennél ha párod azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél ha párod azt mondaná hogy lefeküdne mással, ha kiderülne hogy te nemzőképtelen vagy?

Figyelt kérdés
szóval azt mondaná neked a nő/párod hogy mással akarna csináltatni magának gyereket, ha te férfiként nemzőképtelen lennél.
2014. febr. 15. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Először is klónoztatnám magamat. Aztán meg kirúgnám a csajt a francba.
2014. febr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elárulom neked, h ez gyakoribb, mint gondolnád, csak más nőnek van annyi esze, h nem jelenti ki.

A TV-ben volt erről szó, h ugye a férfitársadalom x %-a nemzőképtelen, de ennek ellenére mégis születik annyi gyerek, mintha nem lenne semmi gond, legalábbis nem akkora.

Szal feltételezik, h amikor x meg y próbálkozik már egy éve a gyerekkel és már ott vannak, h orvoshoz mennek és hirtelen a nő terhes lesz, akkor a csoda nem valami istennek köszönhető, hanem a szomszéd Józsinak.

2014. febr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

13:48

:D

Hát Igen sokszor a csodák abszolút nem csodák, pusztán a rideg valóság

2014. febr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#2


Ebből is látszik (ha valóban így van), hogy a többség korántsem azért vállal gyereket, mert annyira szeretnék a párjukat és közös családra vágynak (mint ahogy kamuzni szokták), hanem simán csak rájuk jön az ötperc, illetve ráuntak a kapcsolatra és kell bele valami újdonság = egy gyerek, tök mindegy honnan vagy kitől, csak ne egymással kelljen a párnak foglalkoznia.

2014. febr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Otthagynám.
2014. febr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy szó nélkül. Illetve annyit megkérdeznék tőle, fordított esetben is ekkora lenne a szája?
2014. febr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Eddig azt hittem, hogy ilyen esetekre találták ki a spermabankokat. Majd ha ráérek, utánaolvasok.

Kérdésedre válaszolva: közös megbeszélés nélkül ilyet kijelenteni egy nagyon szemét egy dolog. Először illene leülni, és megbeszélni azt, hogy tényleg mindkét fél szeretne gyereket, vagy ez csak a nő részéről ennyire sürgős. A megcsaláson kívül még bőven vannak alternatívák, végső esetben az örökbefogadás, ami persze kész őrület a rengeteg papír, engedély és pénz miatt.

Ugyanakkor néha hallani olyan legendákat, hogy ilyen esetben a pár egy ismerőshöz fordult, vagy épp a férfi családjából egy testvér/unokatestvér "segített" a problémán. Mindezek közös megegyezés után.

A te eseteben nagyon gyorsan lapátra tenném a "hölgyet", mivel még a minimális tiszteletet sem adta meg neked. Nem csak párként, de még emberként sem.

2014. febr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Erről a csodáról én is olvastam már:D

Állítólag Afrikában kutakodtak a tudósok, mert h van az, h minden férfinek 5-6-7 gyereke van?

Aztán gyors dns meg egyéb vizsgálat után kijött, h ott is vannak bőven nemzőképtelenek meg az átlag az, h a 6 gyereken kb 4 apa osztozik:D

Szal maradjunk annyiban, h a nőket se kell félteni.

2014. febr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok.


1. Teljesen megérteném őt, de nyilván nem ilyen félmegoldással élve. Valószínűleg otthagynám, ha mindenképpen le akar feküdni mással, nem elég neki hogyha elmegyünk egy spermabankba.

2. Ha a párom lenne terméketlen, akkor én is otthagynám.


Csak olyan emberrel tervezek hosszú távra, akivel el tudok képzelni közös gyereket.


Plusz egy közös gyerek az évtizedeken át tartó kapcsolatok kb. legfontosabb összetartó eleme.

2014. febr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akiknek nagyon fontos, hogy gyerekük legyen, a gyerek az egyik legfontosabb, ha nem a legfontosabb az életükben. Ezt el kell fogadni.
2014. febr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!