Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon ragaszkodom a páromhoz....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ragaszkodom a páromhoz. Egy nap után is hiányzik. Mit tudok ez ellen tenni, hogy legalább csillapítsam ezt a vágyat?

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Valahogy tereld el a gondolataidat. Olvass, néz tv-t, tanulj, stb stb
2014. febr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne a popsidon ülj a gép előtt egész nap, hanem foglald el magad ezer dologgal.(sport, olvasás, tanulás, takarítás, stb stb...)
2014. febr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezerszer nagyobb problémáik vannak más embereknek. Nem előlük kéne foglalni a gyakorit.
2014. febr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek a saját problémája a legnagyobb. Amúgy nem mondtam, hogy ez életem egyik legnagyobb problémája. Már egy ártatlan kérdést sem lehet feltenni? Az valódi problémákat meg nem gyakorira írnám ki.


20/N

2014. febr. 15. 18:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Bizony. Utat a többi kérdésfeltevőnek. tűűűtűűűtűtűű..!
2014. febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Takarítottam picit, tanulok is éppen, de nem sok van. Sorozatokat, amiket nézek, ott szünet van. Most valahogy nem köt le semmi.
2014. febr. 15. 18:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez mind otthonülős tevékenység, mozdulj ki! Sportolj valamit például, ne otthon gubbassz!!
2014. febr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem is olyan nagy baj. Mi lassan 10 eve vagyunk egyutt, egyutt is elunk ,de sokszor igy is hianyzik napkozben is - holott 10-12 oranal tobbet jagyon ritkan toltunk kulon . Ilyenkor felhivom ,beszelgetunk vagy arra gondolok,hogy mar csak par ora es olelhetem :)
2014. febr. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pontosan ugyanez az érzés, kedves utolsó :)
2014. febr. 16. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!