Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom kapzsi, mit lehet ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom kapzsi, mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen a pénz valamint a spórolás a mániájává vált, oly annyira belebolondult a ebbe, hogy két havonta még egy mozit sem enged meg, szórakozás gyanánt. amellett, hogy hetente elmegyünk gyorsétterembe, és pizzériába.


Igaz lakásra gyűjtünk, de ez akkor is így elég puritán élet mód.


Szerintetek ez így korrekt?



2014. febr. 4. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
az izraeli himnuszt nem hallgatja minden reggel?
2014. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem korrekt, nem kell nagy dolgokat venni, ha gyüjtötök az tény, de azért egy kis szórakozás beleférne...
2014. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha lesz kéró akkor még visszasírod ezt az időszakot!
2014. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a kapsi pont ennek az ellentéte, amire te gondolsz az a zsugori. H hetente mentek étterembe nem olyan zsugori. lehet a mozit csak szimplán nem szereti nem?
2014. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ez az ő pénze, nem a te dolgod, hogy beoszd. Ha ez a te pénzed, akkor meg oszt be te. Ha nem tudjátok egyeztetni nézeteiteket, számos komoly, korrekt beszélgetés után sem, és ez neked elfogadtatatlan, akkor pedig el kell válni.
2014. febr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A kapzsi nem ezt jelenti. Jelenleg pedig lakásra gyűjtötök, nemde?

Nem látom hol itt a gond és azt sem, ezt miért nem vele beszéled meg.

2014. febr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha lakásra gyűjtötök, akkor korrekt...


Hetente pizzéria? Csak álmodom róla...

2014. febr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én hetente elviszem a menyasszonyomat vacsorázni, igaz nem a legpuccosabb helyekre de erre szánok pénzt, ettől még akár érthető is a baráod hozáállása, bár ha lakásra gyűjtötök akkor egyhavonta egy mzi már nem oszt nem szoroz, azon nem fog múlni.
2014. febr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A legjobb baratomra is tökeletesen illik ez a leiras.


Hogy öszinte legyek, hosszas es atgondolt probalkozasok utan feladtam. Elfogadom olyannak es nem veszem sertesnek, ha vagy en fizetek vagy külön szamlat ker, amikor elmegyünk valahova (mar, amikor ki lehet mozditani olyan helyre is, ahol fizetni kell).


Lehet, hogy tevedek, de egy jobb eletszinvonal remenyeben nem vagyok hajlando hosszu tavon elviselhetetlenne tenni a jelent. Nekem sosem ment a sporolas es ennek örülök. Nem kell arra gondolni, hogy hatarok nelkül költekezem (ahogyan baratom lat engem) de nem is vonok meg magamtol olyat, amit megengedhetek magamnak. Hogy ezt tartani tudjam vagy akar elörebb lepni, nem a sporolas a megoldas, hanem több bevetel. Inkabb belevagok 5 masik dologba, minthogy hetköznapi bevasarlasnal az arakat hasonlitgassam. Baratom meg erre is kepes, hogy 3 különbözö boltba setal el, hogy mindenhol a legolcsobban szerezze be, ami kell neki. En erre sajnalnam az idömet, ami alatt vagy pihenni tudnek vagy esetleg hasznosabb dolgot.


Tipp: legyen szorakozo kasszatok. Havi fix keret es akkor baratod is nyugodtabb, mert atlatja. Es lehet 3 pizzazas helyett jobb egyszer elmenni kalandparkba, elmenyfürdö vagy ilyesmi.

2014. febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!