Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mit láthat a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit láthat a barátom bennem? Fiúk magyarázzátok ezt el nekem!

Figyelt kérdés

Nagyon jó a kapcsolatunk, mindent megbeszélünk, így természetesen nőkről is van szó, ki jó nő, ki nem az stb. Na most a barátomnak ezek a tipikus ribizli lányok tetszenek, ahogy észrevettem, 60 centi műköröm, műszempilla, mell nyakig felnyomva, minden nap szoli, illetve emellett még az izmosabb nőket veszi észre (mármint a komolyan ezzel foglalkozókat, nem a vékony nőket).

Én ezekhez képest elég visszafogott vagyok, sminkelésem jobb napokon kimerül egy szempillaspirál+szemceruza kombóban, de néha még ez sem, nőiesen öltözködöm, de nem mutogatom magam, és nem is rázom magam minden hétvégén valami színvonalas szórakozóhelyen.

És sajnos még nem is vagyok olyan, akire azt lehetne mondani, hogy izmos, bár ezen már dolgozom, mert azok a nők viszont nekem is tetszenek. Inkább formásnak mondanám magam, van seggem-mellem, de sajnos nincs emellé teljesen lapos hasam.

Igazából azzal tisztában vagyok, hogy lehetnék olyan, mint azok a nők, mert nincs csúnya arcom, 3kg vakolattal meg ki nem szép ugye.. Csak én erre nem vágyom.

Azonban a barátom megkaphatna ilyen nőket is, mégis velem van, aminek persze örülök, csak kicsit ellentmondásosnak érzem a dolgot.

Nekem ő tökéletes, fantasztikusnak találom minden porcikáját. Volt olyan kapcsolatom, ahol a fiú nem volt a zsánerem, és őt egy idő után nem is kívántam annyira (ez kb 3 év volt). Nem szeretnék én is erre a sorsra jutni, ezért szeretném tudni a fiúknál ez hogy működik:)


2014. febr. 16. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők küllemre lehet, hogy extrém nőiesek és nők, de belsőre kevésbé. Te meg az a tipikus barátnő feeling lehetsz, akivel nagyon jó együtt! Ezért tart ki.
2014. febr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
veled van , mert bírja a szövegedet :D az ilyen kapcsolatban gyakori a megcsalás,de ha ezt tűröd akkor boldogok is lehetnétek :)
2014. febr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na de nem mindegyik ilyen extrém nőies nő buta, nekik is lehet jó szövegük, én meg akkor barátzónás is lehetnék, ezért nem értem.

De köszönöm a válaszokat, #2, ez nagyon biztató:D

2014. febr. 16. 14:14
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

hát figy. nem olyan nőre vágyik teljesen mint te,ezt írtad,de valamit csak eszik rajtad :D Akkor lesz gáz ha az egyik kigyúrt "jányban" is meg lesz az a + amit benned látott meg.Ráadásul te törékeny leszel ahhoz képest,tehát sok szólásod sem lesz a dolgokba xD :D


amúgy meg logikus te nem vagy ribizli, elmondásod szerint akkor veled lehetőség nyílik hosszabb távon kapcsolatban maradni :D azért a férfi sem hülye h összejön egy riba*ncal.De kalandozni azért lehet :D NA de fel a fejjel.

2014. febr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megnyugtattatok srácok, köszönöm:D
2014. febr. 16. 15:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván a dagadt, irígy k... a kell neki, nem az igényes szép:(
2015. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!