Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek varjak ra? Akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek varjak ra? Akar engem? Lennebb bovebb magyarazat.

Figyelt kérdés
BEvalltam neki,hogy szeretem.Azt mondta ois akar engem de kert nehany napot,hogy lezarja a multjat.s aztis mondta,hogy tudja h ez nekem is nehez mertg en szeretem ot.o nem szered,de nagyon kedvel.a multjat lezarja ertem.ezt mondta,es mar beszeltunk arrol i h szex meg ilyenek.es azt mondta h o adiig nem fekszik le velem aig en nem akarok mert normalis,hogy az igaziira varok.o 17 en 14vagyok:)segitsetek.
2009. dec. 9. 16:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ilyen korba dobtak ki az általánosból engem , nem hogy sex... Atya ég!!!! basszus tudsz te valamit arról eggyáltalán ?, vagy olvastál életebe valamit könyvet vagy betükből formált szavakat ? ? ? Ilyen szerkezetek néha mondatokat alkotnak, meg előfodul hogy összeraknak egy veder ilyet és egy nagy maszlag lessz belőle. Ez egy szöveg....

Másod sórban, ezt hagyd mert szépéé formált elutasítás volt.

2009. dec. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

hagyjad ez nemnormális, kommenjeiből is látszik, pont olyan amilyennek elképzeltem amikor olvastam h 14 éves és leakar feküdni egy 17 évessel.

és vajon miért ittkér tanácsot? azét, mert az anyjával erről nemtud beszélni, mert kb páros lábbal rúgná ki, ha megtudná h a 14 éves kislánya szexelni akar egy 17 évessel....

2009. dec. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha az én lányom 14 évesen szexelni akarna, én is hasonlóképp viselkednék.
2009. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Pszichológust neked kislány...ha így folytatod nagy bajok lesznek... (nem csak a helyesírásoddal)
2009. dec. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát..igaza van a válaszadóknak. Véleményeket kértél. Ha már valaki azt írja h hülyeség amit írsz, akkor erre azt írod h kinyalhatod a seggem.---És ez nem gyerekes szerinted?:) Ez mindent elárul. De tudod mit? Ha azt akarod hát feküdj le vele. Végülis a hibáiból tanul az ember. Ez a srác semmit az ég világon nem akar tőled, ha akarna, már rég együtt járna veled. Te meg gondolom azzal akarod megfogni h lefekszel vele. Hát hajrá:) Tudod te, a 14 éveddel, lehülyézheted az idősebbeket, akik tanácsot adnak neked, úgyis csak a magadét fújod. De nem baj, majd később rájössz, és arra is h miért is ribancoz le téged annyi mindenki:)
2009. dec. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Pont annyi eszed van kislány amennyi látszik...
2010. ápr. 9. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
meg annyi sem...
2010. ápr. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!