Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell szemetnek lenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell szemetnek lenni a nokkel? Tenyleg ez a megoldas?

Figyelt kérdés

24 vagyok, eddig minden kapcsolatom akkor ment tonkre amikor tul kitarulkoztam, tul kedves voltam. A legutobbi baratnom ia most szakitott velem. Az utobbi idoben elkezdett mar ugy beszelni velem mint egy utolso csicskaval. Senkinek, luzernek nevezett semmisegek miatt. Pl. amikor nem tudtam masodjara se beparkolni egy helyre.


A legjobb baratom szerint az a baj velem hogy tul benyalok a csajoknak, tul oszinte vagyok. Szeretgetem, becezgetem oket. Azt mondja hogy szemetnek, flegmanak kell lenni hogy tudja a no hogy hol a helye es akkor fog csak felnezni a pasira. Nala bevalik. A tok inteligens, kozepvezeto baratnoje ugy nez ra mint egy istenre es megorul a feltekenysegtol, nem meg hogy megcsalna mint engem a baratnoim.


Mit tudok tenni? Megvaltozni nem tudok, a szuleim joszivunek, udvariasnak neveltek. En egy novel nem tudnek az alarendeltemkent viselkedni es kemenykedni vele.



2014. febr. 16. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A rib ancoknak biztos az a nyerő, ha alázzák őket. Én a nőket kedvelem. Ők viszont értékelik a tiszteletet és ha jó alaposan meg vannak kezelve...! :) Hagyj fel ezzel a bosszúval és keress értelmes nőket. Okos haverjaid vannak...
2014. febr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nézd a jó oldalát.


Legalább rájöttél, hogy valójában nem szeret!


Nem az a jó amikor valakitől fosnak és felnéznek rá, mert mindenkire rászámolnak egyszer az életben.

2014. febr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én barátom is szokott bénázni a parkolással, de hát istenem senki sem tökéletes:D És ő nem flegma, hanem szerény, kedves, udvarias, állandóan dicséretekkel halmoz el. Hülye lennék egy ilyen fiút elhagyni. Szerintem ne változz meg, mert ha be is jönne a változás, az csak egy hamis boldogság lenne. 23L
2014. febr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jövök a közhellyel: Rossz lányokat fogtál ki. De tényleg. Nem azt mondom, hogy legyél papucs, de azért a másik végletig sem kell elmenni.
2014. febr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Azért valamilyen szinten dominánsnak kell lenni. A nőknek férfi kell és nem egy pincsikutya.

Engem vagy 10 csaj dobott, mert túl kedves voltam.

Aztán nagy nehezen sikerült megváltozni. Jelenlegi barátnőmnél én döntök és nagyon szerelmes így belém.

Én mondom meg, hogy hová menjünk. A nők elvárják, hogy a férfi döntsön, nem szeretik ha a pasi a csajt kérdezi meg erről.

Vagy néha ha felhív akkor nem szabad rögtön rohanni hozzá.

Néha mondani kell, hogy nem érsz rá. Így jobban fog akarni.

2014. febr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Még pár sikertelen udvarlás, egy-két bukózás, megalázás a részükről. Utána már nem tudsz velük kedveskedni és tisztelni őket.

Àm szerencsére 1-2% nak pont az ilyen kedvesebb srác kell mint te. Érdemesebb megkeresni azt a kevés lány közül azt az egyet.

2014. febr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ezek a csajok akikkel vagyok mind elsőre a legcukibb, legvisszahúzódóbb típusúak, csak 1-2 év múlva hirtelen kinyílik a szájuk és nem lehet velük mit csinálni. A beszélgetés már nem segít semmit.


Nagypofájú nőkkel meg alapból nem is merek kezdeni, azoknál képzelem hogy mi várna rám.


Normális helyeken ismerkedem, egyszerűen nem értem hogy hogyan foghatok ki mindig olyat aki nem nézi értéknek a tulajdonságaimat, hanem azt várná hogy nézzem le és alázzam meg.

2014. febr. 17. 11:26
 8/9 anonim válasza:

Lehet a másokhoz való hozzáállásod miatt változik rólad a véleményük.


Én pl. konfliktuskerülő vagyok és egyszer volt, hogy belénk kötöttek én meg megpróbáltam ignorálni, mentünk tovább erre a srác utánunk jött, megfordított a vállamnál fogva és behúzott egyet. Utána fogta magát és elment én meg nem csináltam semmit.


Egy tutyimutyi emberrel nem érzik magukat biztonságban, nem érzik azt, hogy a te fészked az ahova az utódaikat világra szeretnék hozni.


Vagy pl. túl előzékeny vagy másokkal, behódoló. Az pedig szintén azt az érzetet kelti bennük, hogy a családod nem lesz biztonságban, nem tudsz harcolni értük, stb.

2021. nov. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell bunkónak lenni, ez tévhit. DE az előző jól írja. Legyen egy határozott személyiséged és véleményed és amellett mindenképpen állj ki. Ha ütközik a nőével akkor is mondd meg neki hogy te másképp gondolod. Ha KÉR bármit akkor sem kell mindenre IGEN-t mondani, lehet indokolni értelmesen. És a másik, hogy nem hagyod magad megalázni, főleg nem elkerülni a konfliktust ha belédállnak. Keménynek és határozottnak kell mutatni magad. Annál nincs szánalmasabb mint amikor bólogatsz és behódolsz a nőnek mert nincs személyiséged. Ezt a nők azonnal kiszűrik és gyengének látnak. Persze vannak nők akik papucsot keresnek, de hidd el nem akarsz papucs lenni. ;)
2021. nov. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!