Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet valakivel elfelej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakivel elfelejtetni azt a lányt aki egy nagy szerelem volt valaki életében?

Figyelt kérdés
A párommal 1 éve vagyunk együtt. Most felbukkant az ex nője és előjöttek a régi érzelmek, a vágyak, az emlékek... A lánnyal rengeteget beszél, erotikus üzeneteket váltottak és elakart hagyni engem és visszamenni a csajhoz. Ezek után azt mondta hogy nem tud engem elengedni, kellek neki és el szeretné felejteni a lányt. Na ebben szeretnék segíteni neki. De hogyan?? Ha van valami ötlet előre is nagyon köszönöm.
2014. febr. 17. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak úgy, ha te nagyobb szerelem vagy neki. De ez tőle függ. Ha ő volt számára az igazi és te nem akkor bármennyire is szeret, és odaadó, és boldoggá tesz, nem lesz ugyanolyan szerelmes. :S Ennek nincs receptje. Valami abban a lányban annyira megfogta, és ha te ezen nem tudtál túl tenni, akkor valószínű sosem fogsz tudni. :S
2014. febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez igy nehez,de biztos szeret teged ha nem csabult el.Eloszor is nem kenne hogy beszeljen talalkozon vele!A masik meg hogy Te bedobd magad hogy nagyon jol ereze magat veled hogy ne is juson az eszebe!
2014. febr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen próbàlom bedobni magam hogy ne gondoljom rá. 1 hónapja azt írta a csajnak, hogy velem feküdt le de közben rá gondolt... Na mondom szép... Annyiból megértem hogy nagyon lapos volt a kapcsolatunk. Most már jobb, voltunk ma biliárdozni (első találkozásunk ott volt de azóta se voltunk, nem is értem miért), a kinézetemre is jobban figyelek. Igyekszem visszahozni hogy ismét a puszta jelenlétem felizgassa és valentin napkor is olyat hoztam össze, hogy azt mondta akkor újra gyújtottam a régi tüzet. Ezek szépek és jók de akkor is úgy érzem hogy nem elég a làny kitörléséhez. Vagy csak idő kérdése? Tudtok még olyan konkrét ötletet amivel fel tudnànk dobni az egészet? Amúgy köszönöm a vàlaszokat, egy kis reményt sugalltak, hogy ne bolonduljak meg :)
2014. febr. 17. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!