Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes folytatnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes folytatnom?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk egyutt a baratommal. Nem szerelem elso látásra sztori, szép lassan alakult ki, már évek óta egy baráti korunk van. Itt kezdodik a problémám. Volt egy lány aki nagyon tetszett neki, viszont a lány nem akart tole semmit. Ez igy is maradt, honapok mulva mi osszejottunk. Aztan 2 hete a lany ujra lejott a torzshelyunkre. Masnap megkerdeztem a baratomat, hogy meg mindig tetszik neki a lany? Azt valaszolta, hogy igen. Azota nagyon rosszul erzem magam. Tudom, hogy szeret, de egyszeruen en nem tudom akarom e igy ezt az egeszet. A lany egy pici, cuki kislany, aki a parom idealja. En pedig egy magas, noies kategoria vagyok. Sosr leszek neki eleg jo?

2014. febr. 17. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:

persze folytasd!!

azért,mert tetszik neki más csaj az ne jelenti azt ,hogy téged megutált ,nem szeret már

gondolom te is megnézel néha 1-1 pasit

2014. febr. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A vonzalom ellen nem tud mit tenni de téged szeret. Gondolom számodra is vannak még vonzó férfiak a párodon kívül aki tetszik neked.

Emiatt még semmi okod nincs elbizonytalanodni, folytasd nyugodtan. És ne tegyél fel neki olyan kérdéseket amire valójában nem akarod tudni a választ.

2014. febr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom! O amugy egy kicsit onbizalomhianyos. Mindig azt mondja nem erdemel meg engem. Ugyanakkor felek, hogy csak potlek vagyok es ugrik majd futtyszora, ha egy szamara ideal csaj ranyomul.
2014. febr. 17. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!