Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha sok fiú rám szállt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha sok fiú rám szállt?

Figyelt kérdés
Fiú szakmát tanulok.. Eddig nem zavart senki.De van,hogy a 11-es fiúk tudják a nevem és beszólogatnak(szépet,csúnyát ami jön..) aztán ezeknek a 11-eseknek ismerem az egyik osztálytàrsukat és jóban vagyok vele,néha dumálunk csak..Erre osztálytársai közül néhány sràc mindent megtesz,hogy csak rá figyeljek...Odajönnek, dumálni akarnak,megakarnak ölelni, csipkednek mint az ovisok piszkálnak amivel csak tudjak,hogy rájuk figyeljek. Buszon vagy az utcán utànam szólnak vagy kiabálnak...Ha normálisan szól hozzám valamelyik azzal elbeszélgetek,de van,hogy azzal se tudnak betelni és tényleg amivel csak tudnak piszkálnak... Nem vagyok kihivö..Farmer +polo+ cipzáros felső van rajtam gyakorlaton meg nem is sminkelem magam kihivoan..Kicsit unom..Probáltam jobban zárkozott lenni de akkor még jobban belejönnek a piszkálodásba..
2014. febr. 17. 15:30
 1/8 A kérdező kommentje:
*mindig ott vannak ahol én,feladatot kéne csinálniuk de addig nem kopnak le mig a tanár rájuk nem szól..
2014. febr. 17. 15:32
 2/8 anonim ***** válasza:
akkor legyél kihívó... akkor meg akarnak szerezni majd... Amúgy nincs tiszteleted elöttük...
2014. febr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Küld el őket a k*** a***ba.. Abból már csak értenek..
2014. febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogy érted,hogy nincs tiszteletem elöttük? Tapperolni nem szoktak..
2014. febr. 17. 15:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
jöjjél össze egy kigyúrt értelmiségi hímmel, akinek nincs nyaka és szelíden 120 kiló izom és kedvesség. Kísérjen el a sulidba, (vagy ahol ez van) És el fognak csendesedni ezek a legények :D
2014. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha szakmát tanulsz, akkor gondolom egyszerűbb emberekkel vagy körülvéve, ők általában az erőt tisztelik.


Ha erős, domináns srác lenne a párod, akkor nem mernének gyengébb srácok tiszteletlenül kóstolgatni, mert félnének, hogy esetleg verést kapnak.

2014. febr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző is közben pont hasonlót írt. :)
2014. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hasonlót :DDDD
2014. febr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!