Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit és hogyan alakítsak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit és hogyan alakítsak hogy megértsen a párom? Vagy esetleg hogy neki is fontos legyen ez?

Figyelt kérdés
A párommal több mint 2 éve vagyunk együtt. Eddig udvarlás szinten működött a kapcsolatunk. Most viszont munkát kapott Budapesten és esze ágába nem jut hogy esetleg együtt is mehetnénk vagy költözzünk össze albérletbe ( ilyen címszó alatt hogy nem tudja mi lesz még meg hogy alakul meg ha a szülei durván fogalmazva engedélyt adnak rá mert ők finanszírozzák az életét amellett hogy a fizetését le kell rakni ) Most én gondolom ezt butaságnak? Vagy ez így természetes?? Huszonévesen el kellene hogy kezdje az életét jelen pillanatban velem ha engem szeret nemde?? segítsetek nem tudok már megértő lenni vele.
2014. febr. 17. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyen anya kisfiával nem is mernék belekezdeni semmibe!!!!
2014. febr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te anyagilag be tudsz szállni?
2014. febr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

MOndtad már neki, hogy szeretnél összeköltözni vele? Beszéltetek erről? Mondtad neki, hogy vele mennél, és vele akarsz élni? Korábban beszéltetek az összeköltözésről? Két éve hosszú idő, nehezen tudom elképzelni, hogy eddig nem beszéltétek meg, hogy ki hogyan képzeli el az életet, együtt tervezitek e az életeteket egyáltalán?

Egyébként nem teljesen értem. Munkavállalás miatt költözne. Akkor hogy jönnek ide a szülei, akik finanszíroznák ezt? MI az, hogy le kell rakni a fizetését? A szüleinek? Ha eddig otthon élt, oké, de most menne külön...

2014. febr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
persze hogy beszállnék a költségekbe. Azért jönnek a szülei a képbe mert eddig ők finanszíroztak mindent az ösztöndíját is letették vele ... én sem értem és beszéltünk róla de mindig azzal jön hogy majd lesz valami. Én sem tudok kiigazodni rajta ezért kértem a tanácsotokat.
2014. febr. 17. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor nem akar összeköltözni, csak fél, hogyha ezt megmondaná, akkor otthagynád.
2014. febr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!