Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne legyen ez...

Mit tegyek hogy ne legyen ez már itthon? FONTOS!

Figyelt kérdés

Elegem van az itthoni légkörből, a folyamatos veszekedésekből, a szüleim pár éve nem jönnek ki jól egymással, minden nap veszekednek, akkor a húgom most benyögte lehet terhes (pár napja lett 16 éves) mert nem tudja hogy kell szedni a gyógyszert, holott anya is elmondta neki, meg az orvos is, veszekedésre kelek, nap közbe is azt hallgatom, meg este is. Nem tudok át hívni senkit, mert nekem kellemetlen amit a családom művel (Nem vagyunk cigányok mielőtt valaki azzal jönne) Utolsó évem a középiskolában, tanulnék, de nehezen megy, könyvtárba meg idegen helyen nem tudok, dolgozni most nem tudok menni mert tanulnom kell az érettségire, egész napos gyomoridegem van. Nagyszülők, senki nincs akihez költözni tudnék, beszéltem már a családdal, hát semmit nem ért.

18L


2014. jan. 23. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
sajnos erre mondják,hogy az ember nem válogathatja meg a családtagjait. :) nincs barátod(pasid) akinél el lehetnél 1-2napot heti szinten? Mást nem tudok esetleg kolesz ?
2014. jan. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyomtasd ki azokat az üzeneteket, amiket itt írnak majd!

Az enyém ez: szégyellje magát az a szülőpár, amelyik nem tudja magát visszafogni, hogy legalább ne a gyermekeik előtt marják egymást! Miért nem tisztelik a "legdrágább kincsüket", saját gyermekeiket, hogy igyekeznének nekik nyugodt, békés, meleg otthont teremteni?

Persze egy négytagú család békéjéért négyen felelősek! Tehát a gyermekek is. A húgod problémája egymaga elegendő, hogy a szüleid falnak menjenek. Ha képtelen még egy gyógyszer rendszeres bevételére is, akkor nem szidni kell,utólag. Nyilván nem szerzett kellő eszet, mire a szexre már megérett, akkor ki kell neki adagolni, s bevetetni vele a szülő előtt. Szóval idegen nem tud segíteni nektek, csak négyőtökön múlik. De talán mások véleménye elgondolkodtatja a szüleidet a felelősségükről.Vagy jobban bedühödnek.:(

2014. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nallunk is ugyan ez a helyzet volt. Kis korom ota ez volt. Mikor vegeztem a sulival kimentem Angliaba, au-pairkent dolgoztam. Most haza jottem hogy vizsgazzak le autora. A csaladom teljesen megvaltozott, felfogtak es megertettek hogy ok voltak az oka hogy itthagytam oket. Most segitek rajtuk, mert megis csak a csaladom. Baratnodhoz vagy baratodhoz egy idore elkoltozhetnel, hogy hatha kicsit eszre veszik magukat. Szukseged van most nyugalomra, mert erettsegi elott allsz. Tisztisd ki az agayd es koncentralj arra, hogy sikeruljon, es utanna majd munkat keresel es elmesz. Probald nekuk elmagyarazni amit erzel es amit gondolsz, ereztesd veluk.
2014. jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!