Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy sokoldalú, intelligens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy sokoldalú, intelligens de kövér lány vagy, akkor hogy fogsz magadnak pasit?

Figyelt kérdés
2014. febr. 17. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Könnyen. Lenyűgözöm. Közben pedig kirostálom az előítéletes és felszínes csőcseléket.
2014. febr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én egy sokoldalú, intelligens, de nem kövér lány vagyok.
2014. febr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Úgy h elkezdek mozogni már csak azért is, hogy egészséges legyek.


A mozgás ingyen van, max egy sportcipő kell hozzá.

2014. febr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És ezt ki kérdezted, Dom?
2014. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogy fogsz-e, azt nem tudom megmondani. De az emberek előítéletesek ezzel szemben, és ha még nem is zavarja őket, talán még tetszik is nekik a kövér alkat, akkor is sok esetben nem merik felvállalni a kapcsolatot mások véleménye miatt. De persze ez a kövérség mértékétől is függ. 80-95kg pl. számomra teljesen rendben van, még vonz is :) Viszont mikor már betegesen kövér, az taszít. De ez persze sok mástól is függ, nem csak tőled. A Téged körülvevő emberektől is. :) Remélem segíthettem. 17/f
2014. febr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, félreolvastam a kérdést, arra válaszoltam, hogy ,,fogsz-e".
2014. febr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Feltűnt ötös :D
2014. febr. 17. 19:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Mivel sokoldalú és intelligens vagyok, ezért tudom, hogy a sport jó dolog, mert nem csak a testnek egészséges, de közben még jól is érzi magát az ember. Mozdulnék futni. Kétnaponta kezdetben 20, majd 30 perc futás elvileg jó cardio mozgásnak számít, 3 hónap után (kihagyás és kifogás nélkül) pedig látható a változás.


Még szerencse, hogy normális testalkatom van. És férfi. És nem kell pasit fognom magamnak.

2014. febr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

70kg vagyok 176 cm mellé viszonylag jó alkattal (lehetne rosszabb is).

Rám sem néznek. Mondjuk lehet ,hogy hülye vagyok (lehet látni rajtam o.o...). Még szerencse, hogy nem akarok pasit fogni magamnak :)

Nem tudom hány kiló vagy, milyen alkattal és legfőkébb: nem akarlak elkeseríteni, de a husis lány ma "nem divat" így kevesen merik "bevállalni".

2014. febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
vannak férfiak, akiknek kifejezetten a telt nők jönnek be! pl. bátyámn izmos, sportos férfi, mégis telt barátnői voltak , van :)
2014. febr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!