Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy valakivel csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy valakivel csak azért jöttetek össze, mert el akartatok felejteni egy másik embert?

Figyelt kérdés
2014. febr. 17. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt olyan.
2014. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És sikerült?
2014. febr. 17. 19:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen... es meglepö modon több, mint 3 eve vagyunk együtt. Egy csodalatos lany: müvelt, okos, kreativ, vicces es gyönyörü szep. Szöke, kekszemü, modellalkat 10/10-es. Mindenben tamogat es mellettem all... Sokkal jobbat erdemelne nalam.


Megsem vagyok kepes öt annyira szeretni, mint elözö kedvesemet, aki kihasznalt es üres igereteivel ölte meg kapcsolatunkat es valamennyire meg mindig hianyzik.

2014. febr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sikerült! :) Azóta is együtt vagyunk (4 éve). Kezdetben kicsit szégyelltem magam,mert tudta jól,hogy épp szakításon vagyok túl, és hogy még fáj. De igazán akart engem,és idővel egyre jobban megszerettem. Azóta meg már el sem tudnám képzelni nélküle az életemet. Már az eljegyzés is megvolt. :)
2014. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ráadásul csak alkalmi kapcsolatnak indult. Aztán házasság lett belőle.
2014. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen,és csak rosszabb lett,mert fájdalmasabb volt,mint az előző :D
2014. febr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
igen...sokan azt mondják,h keress mást h elfelejtsd az előzőt...ez nem mindenkinél megy. Persze muszáj megpróbálnod, mert az is lehet sokkal jobb emberre lelsz mint a volt párod, de ha igazán szeretted sajnos mindig ott lesz kicsit az árnyéka...nekem volt egy 5 éves kapcsom,elhagytak egy másik srácért,kétségbe esetten akartam mást,7hónap után lett is,az eleje tökéletes volt,de mind a ketten tettünk hozzá h ez ne így legyen,11hónapig tartott, de most legalább tudom h egy kis szabadságra van szükségem. Ebből kiindulva én csak annyit mondok,h ne feltétlen akard pótolni,ismerkedj nagyon sokat,totál új emberekkel, akikkel az előtt soha, és ne párt keress, csak beszélgető partnert, csak simán ismerkedj,jót fog tenni, mert amikor kapcsolatban vagy ez a dolog lekorlátozódik a másikra való tekintettel, a félreértések elkerülése miatt, de ha most jobban megnyílsz, azt észreveszik a körülötted lévő emberek, és egy pozitív kisugárzású ember vonzza a többi embert, simán lehet h így találod meg aki iránt még szerelmet is érzhetsz
2014. febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!