Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban vonzóak az informatiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban vonzóak az informatikusok? Mit gondoltok? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 17. 22:45
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

"Szerintem valakit nem a foglalkozása tesz vonzóvá... legalább is a normális nőket/lányokat semmiképp nem befolyásolja szerintem. :D Hogy most milyen munkája van. Nem attól függ milyen a kinézete és belsője, szóval... valamely körökre lehet igaz ez, nem mondom, hogy nem, de... :P"


Szerintem mindenképp jó pont emberileg, ha valakit érdekel az informatika. Sok pozitívat elmond az emberről.


Az, hogy teljes állású foglalkozásként jó-e... Azt már lehet vitatni. Szerintem elég sok árnyoldala van.

2014. febr. 17. 22:51
 12/46 anonim ***** válasza:
Oké, nem a politikus és a jókor jó helyen volt emberkék fizetésére gondolok, hanem az átlagra. Ahhoz képest egy infós igen is jól keres. (nem egy natúr programozó, hanem informatikus!)
2014. febr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:

"Hát akkor próbálkozz egy valamire való tanácsadónál, az informatikusokat meg felejtsd el. Ha csak ez számít... No comment!"


Well, that escalated quickly!

2014. febr. 17. 22:52
 14/46 A kérdező kommentje:

"Oké, nem a politikus és a jókor jó helyen volt emberkék fizetésére gondolok, hanem az átlagra. Ahhoz képest egy infós igen is jól keres. (nem egy natúr programozó, hanem informatikus!)"


Natúr programozó? Az milyen? A natúr alatt tehetségtelent értesz? Amúgy tény hogy a jobban fizető szakmák között van, de meg is kell érte szenvedni. A legnehezebb szakmák közé tartozik, és a legfárasztóbb munkakörök közé.

2014. febr. 17. 22:54
 15/46 anonim ***** válasza:
Szerintem butaság, nem azon múlik, hogy ki milyen vonzó.
2014. febr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%
Az informatikus mint állás önmagában eléggé tág fogalomkör, ez sok mindent takarhat. Valaki 8 órán keresztül óránként egyszer lenyom egyetlen gombot, valaki napi 12 órán keresztül kódol eszeveszetten. Valaki egész nap kocsikázik, mert mondjuk hardverekkel foglalkozik, és valaki egész nap egy koszos asztalnál szereli a régi használt gépeket. Az egyik havi nettó 90-et keres, a másik meg havi nettó 750-et.
2014. febr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:

"Szerintem butaság, nem azon múlik, hogy ki milyen vonzó."


Nem kell ennyire komolyan venni a statisztikát. Nagyon ki van sarkítva. kb. annyi lényegeset mutat, hogy az intelligens, jó tanuló és alkalmazkodó képességű, tanultabb emberek általában sikeresebbek az életeben. Ezzel annyira azért érdekeset nem mondtunk. :) Nem orvoshoz, színészhez, üzletemberhez, fizikushoz viszonyították, hanem általánosságban.


De szerény véleményem szerint az informatikus egy vonzó szakma. Úgy, ahogyan például a fizikus, matematikus, újságíró, író, stb. is. Legalábbis férfiként én vonzó szakmának tartom ezeket egy nőben. :)

2014. febr. 17. 22:57
 18/46 anonim ***** válasza:

Szerintem az lehet az alapja, hogy a tanácsadó egy lelketlen állat akinek csak pénze van, az infósok egy részének vannak érzései de azért van valamennyi szabadidő, tudnak foglalkozni a csajjal és nem éhbért keresnek.


Ez az én tippem.

2014. febr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:

"Natúr programozó?" - aki nem saját maga tervezi meg a programot, csak lekódolja.

Igazad van valóban nem egyszerű szakma. Most vagyok végzős mérnök-informatikus :)

2014. febr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:

""Natúr programozó?" - aki nem saját maga tervezi meg a programot, csak lekódolja. "


Olyat még nem láttam. Az egy dolog hogy esetleg a specifikáció kidolgozása nem az Ő feladata, de a megoldás megtervezését kénytelen lesz egyedül véghezvinni :) (Különben mit csinálna?)


Aki úgy gondolkodik, hogy ugyanazt a feladatot újra és újra ugyanúgy megcsinálja, az nem programozó, hanem betanított munkás... :D


A programozás ott kezdődik, hogy olyat ne csinálsz meg, ami már meg van csinálva, és elérhető megfelelő áron/feltételek mellett. Innentől kezdve pedig adódik, hogy kénytelen leszel kreatív lenni és tervezni, problémát megoldani. Akinek ebben nincs tehetsége, az tényleg nem programozó.

2014. febr. 17. 23:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!