Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban vonzóak az informatiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban vonzóak az informatikusok? Mit gondoltok? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 17. 22:45
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Hát egy cuki IT-s lányt összekötöznék egy lan kábellel .)
2014. márc. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
igen. király kanyok a windózhuszárok.
2014. márc. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
A linuxhuszárok már nem is király kanyok? :(
2014. márc. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%

Én is kifejtem a véleményem erről a dologról.

Pillanatnyilag én is IT szektorban dolgozom (nő vagyok), párom is ITs végzettségű.

Nem azért vonzóak az informatikusok szerintem, mert jobban néznének ki mint az átlag, vagy esetleg jobban keresnek.

Legalábbis szerintem nem. A megoldást inkább abban keresném, hogy az IThoz egy teljesen más szemléletmód kell, más rálátás a dolgokra.

Egy ITval komolyan foglalkozó embernek átlagon felüli problémamegoldó képessége van, és átlát meglepően komplex feladatokat is.

Általában végtelenül racionálisak, és szakmából adódóan nagyon türelmesnek kell lenniük.

Nem csapongóak, kitartóan foglalkoznak egy dologgal akár éveken keresztül is.


Ha jobban belegondolunk, ezek a tulajdonságok a legfontosabbak egy kapcsolat hosszútávú fenntartásához is.

2014. márc. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 Naif_Hazazi ***** válasza:
a pénztárca tesz vonzóvá, minél vastagabb, annál "szebb" vagy
2014. ápr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
én kocka pasijaimnak mind nagy farka volt, de nem voltak túl helyesek 23L
2014. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!