Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen lányról? TÖbbi lent.

Figyelt kérdés

17 éves, 2 hónapot voltunk együtt, azt mondta, eddig ez a leg tökéletesebb kapcsolata. Pár héttel később már azt érezte semmi sem olyan mint rég, akartuk helyre hozni de nem sikerűlt. Sokat tűrtem de végűl én szakítottam vele, mert alig akart kommunikálni, de ettől még nem akart szakitani, ezt hülyeségnek tartottam és be fejeztem vele.

Két napra rá össze jött egy fiúval akiről olyanokat mesélt, hogy soha nem jönne össze vele és nem is tudná vele elképzelni és most vele van. Ez csak nekem fura? Még akkor is ha azért csinálja, mert szakitottunk és a figyelmét másra terelje.



2014. febr. 18. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Még akkor is ha azért csinálja, mert szakitottunk és a figyelmét másra terelje."


..Már akkor arra a másik pasira terelte, mikor még "veled volt".

2014. febr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sztem nem kicsit -.-" a csaj....
2014. febr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Komolytalan a kiscsaj. Sz*rd le az egészet, és nézz előre. Ennél már csak jobbat találhatsz.
2014. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató hozzá szólásokat :) Jól tudnak esni egy ilyen helyzetben :)
2014. febr. 18. 17:23
 5/8 anonim ***** válasza:
"soha nem jönne össze vele és nem is tudná vele elképzelni" - ez jó szöveg, nagyon ravasz, te pedig be is kajáltad :) hidd el, azért nem kommunikált veled mert emezzel a sráccal volt nagy kommunikálásban
2014. febr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt még akkor mondta mikor nagy érzelmekkel volt felém, és nem be kajáltam, ha most mondta volna kb egy héttel ez előtt, még együtt voltunk akkor már nem nagyon hittem volna neki de akkor őszinte volt. Amugy nem egy toppos csaj, csak sok mindent el fogadott bennem én meg viszont el fogadtam ezért maradtam vele. Tehát ink ő szedte fel a pasit, nem forditva. De ettől még eléggé gusztustalan cselekedet volt ez tőle.
2014. febr. 18. 17:46
 7/8 anonim válasza:
ugyanígy jártam nemrég énis, az se volt több 2 és fél hónapnál. a lány elhitette hogy komolyan gondolja hogy szeret és mire észbe kaptam teljesen megszerettem, aztán elridegült és elkezdett más srácokkal is találkozgatni..az indok? az új mindíg izgalmasab.. együtt érzek veled ,de hidd el nem figyelmet terel hanem egyszerűen egy ribizli
2014. febr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

ez elég sajnálatos. én is így jártam a pasim dobott azért mert külföldön kellett dolgoznia és még aznap este összejött az exével aki megcsalta a legjobb a haverjával...

kiakadtam... de mindegy tudod mondják hogy egy hajszál van a gyűlölet és a szeretet között :/

2014. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!