Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan derítsem ki egy lányról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki egy lányról, hogy van barátja? (többi lent)

Figyelt kérdés

A lány kedves, visszahúzódó, így konkrétan nem akarom megkérdezni, mert még azt fogja hinni rányomulok, de jó lenne tudni.


Meg szerintetek nem venné tolakodásnak, ha kikísérném a hétvégén az állomásra, segíteni neki a cuccait kivinni? Ismétlem, nem kizárt, hogy barátja van, így kérek válaszokat, hogy ezt tudjátok.


2011. nov. 13. 17:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Amúgy iwiw-en az van neki kirakva, hogy kapcsolatban, de ritkán lép be iwiw-re, viszont képet még nem találtam, ahol a barátjával van, facebookon meg pláne nincs olyan kép, ott ki sincs írva hogy kapcsolatban, amúgy szerintem a facebookot többet használja, de oda sem lép be minden nap.
2011. nov. 13. 17:54
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
k*rvaeccerü... mond neki eccer h "na a párod igazán szerencsés ember" erre ő azt mondja h "nincs párom" vagy azt h "hát igen"
2011. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Naaa még akkor elbízza magát a leányzó :D
2011. nov. 13. 17:56
 4/10 anonim ***** válasza:
ez a leggyorsab és legeccerübb módja h kideritsd :)
2011. nov. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg, hogy segítsél-e neki kivinni a cuccait az állomásra, vagy elkíséri a barátja? Ha nincs neki, akk úgyis visszaszól, hogy milyen barátom:P
2011. nov. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
csak az a gond h ő hajdú megyében lakik, szóval ha van barátja, akkor ott lakik az is :P
2011. nov. 13. 18:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért ne járhatna valakivel, aki ott lakik, ahol vagytok? De jó, akkor mond azt, h reméled jól fog utazni, várja majd valaki az állomáson otthon, például a barátja? Legyél már egy kicsit kreatív:D
2011. nov. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És ez: mondd csak a barátod bánná, ha kikísérnélek az állomásra ?
2011. nov. 14. 05:42
 9/10 A kérdező kommentje:

Vagy ez milyen?;)

Mondd csak, nem lenne kedved eljönni velem pl egy moziba? Vagy a barátod bánná?

2011. nov. 14. 07:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy leánnyal soha ne beszélj a volt vagy a mostani barátjáról. Nekem már voltak sikereim nőknél, akiknek mikor elkezdtem udvarolni, azt mondta, hogy van barátja, én meg azt mondtam neki, hogy jó, és tovább folytattam az udvarlást.
2011. nov. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!