Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet leküzdeni valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leküzdeni valaki hiányát? (akibe szerelmesek vagyunk)

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom de konnyebben mintha remenytelenul szerelmes lennel

Hivd fel ...

2014. febr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom felhívni, nem tudok kapcsolatba lépni vele. Ő szolgál. (nem akarom elmondani, hogy mit csinál, de hasonlíthatom ahhoz, mint amit a hivatásos katonák csinálnak, tudod, hogy hol vannak, de nem tudsz velük kapcsolatba lépni) Március 24.-én találkozom vele, de most csak nagyon hiányzik. Nem is tudja, hogy mit érzek.
2014. febr. 18. 23:34
 3/5 anonim ***** válasza:
biztos hogy tudja.. a pasiknak jó a radarjuk..
2014. febr. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tunderoza ***** válasza:
Tegyel be egy-ket szaftos horrorfilmet.Az egy kicsit segit-nekem mindig bejon!Kinek jut eszebe egy ilyen film kozben es utan a szerelemre gondolni:-)
2014. febr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

örülj neki, hogy van párod.

nekem az exem hiányzik, és tudom, hogy én is neki, mégis levegőnek néz...

2014. márc. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!