Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is rossz hatással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is rossz hatással van a szerelmesek viselkedése a környezetükre?

Figyelt kérdés
Nem általánosítok, Isten ments, csak sajnos egyre több ilyet látok magam körül. Az emberek csak a párjuknak élnek, így magatartásukkal és viselkedésükkel elmarják az embereket (barátaikat!) maguk mellől. Miért nem lehet úgy élni, hogy tiszteljük a másikat?
2014. febr. 11. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azokat zavarja,akik egyedül vannak + irigyek is.

Egyedülállóból is van olyan,aki normális és le se sz..rja.

2014. febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, több felől is tapasztaltam. barátaim mikor összeszedtek valakit teljesen elszigetelődtek, van aki ezt tetézi facebookon ömlengéssel. nem mind, de nem ritka. nekem több mint 4 éve vagy barátnőm, nemrég össze is költöztünk de én direkt nem lettem ilyen, többször érzem azt hogy velem nem akarnak kapcsolatot tartani mások.
2014. febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én csak irigységet tapasztaltam barátnők részéről.


Mikor 25 évesen 4 barátnő közül először én férjhez mentem, tüntetőlegesen egyikük sem jött el az esküvőnkre. Aztán már nem akartak velem többet találkozni. Pedig az esküvő előtti másfél évben amikor együtt jártunk, még az összeköltözés után is rendszeresek voltak a találkozások, barátnőzések. Aztán ezt az esküvő után mintha elvágták volna...ma már 28 évesek vagyunk mind a négyen, ketten azóta is egyedülállóak. 1nek van párkapcsolata.


Van egy fiú barátom is, vele ugyanúgy találkozunk azóta is hogy megvolt az esküvő. Soha nem éreztem a részéről semmi olyat amit a lányoktól...

2014. febr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!