Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti a csupasz vagy inkabb a szoros mellkast szeretitek jobban a pasiknal?

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
ha nem az a majom tipus/ alapbol nem szoros akkor imadom, de NE borotvalja mert az szerintem undorito
2014. febr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A borotvált gusztustalan, de a túl szőrös sem tetszik. Főleg az nem ha a válla meg a háta is szőrös. A többi változat ellen nincs kifogásom.
2014. febr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Természetesen szőrtelen vagy minimálisan szőrös tetszik. :)
2014. febr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy kis segítség a viszonyításban:

1. Szőrtelen:

Pl. 1: [link]

Pl. 2: [link]


2. Enyhén szőrös:

Pl. 1: [link]

Pl. 2: [link]


3. Átlagosan szőrös:

Pl. 1: [link]

Pl. 2: [link]


4. Szőrös:

Pl. 1: [link]


5. Nagyon szőrös:

Pl. 1: [link]


Próbáltam valamennyire duplázgatni az emberkéket, hogy könnyebb legyen összehasonlítani. (Azért szedtem össze ezeket, mert sokszor a kockahasat egybevonják a borotvált felsőtesttel, a szőrös vállat meg az elhízott zsírgombóccal.)

2014. febr. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az 5.messze van a nagyon szőröstől. Vagy pedig kell egy olyan kategória is, hogy extrém szőrös.
2014. febr. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát. Ami az 5-ösnél szőrösebb, az lazán nevezhető extrémnek. Én azokat igyekeztem alapul venni, amik általánosan, betegség nélkül előfordulnak.
2014. febr. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a csupasz mellkast, de a majmokat sem...


Linkeknél a 3-as 2. Kép az nagyon szőrös volna, csak karbantartott, úgy még egész jó

Viszont azt rühellném, ha szúrna amikor nő, borotválná, vagy gyantázná, tehát az említett hiába néz ki jól, nem szívesen érnék hozzá a vágás után pár napig.


Pierce Brosnan mellkasa már sok, amúgy amíg valakinek a háta nem szőrös addig nem annyira gáz:)


Viszont férfiaknák a csupasz hónaljakat és szemérmet sem csípem, de ne legyen egy nagy bokor, van átmenete a csupaszság és a bozont közt.

2014. febr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem ha szőrös,de borotválja.Izgat ha kicsit borostás.
2014. febr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem a csupasz jön be.
2014. febr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!