Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert gobdolkozik ilyeneken?

Figyelt kérdés
Baratnommel mar fel eve egyutt vagyunk es ha meglatja az ex baratnomet vagy esetleg csak olyan valakit aki hasonlit ra, akkor nekiall gondoljoubi hogy en mit csinalhattam vele az agyban meg ilyenek es ezzel felidegesiti magat es hat a mi kapcsolatunkra biztos nincs olyan jo hatassal az ilyen dolog. Mit lehet ez ellen tenni? Vagy volt mar ilyen esetleg valakivel?

2014. febr. 19. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert nincs önbizalma. Abszolút semmi, nulla, zéró.
2014. febr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hasonlokepp vagyok. Raadasul a parom elozo baratnojenagyon fiatal volt, feszes es szep. En pedig pont az ellenkezoje :(

Nem tudom magam azzal nyugtatni, hogy o az ex, es oka van annak, amiert mar nem vele van, de megis ott van a fejemben, hogy az en testem loszar az ovehez kepest, nem tudok ezen tullepni.

2014. febr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nalunk pont az ellenkezoje mert hogy en hogy tudtam olyan ronda lannyal egyutt lenni. Annyit irnek masodik hogy annak is oka van hogy most veled van egyutt. Szerintem szeret teged es a szeretetben nem szamit semmi. Tudod van az a mondas hogy nem a szepseg donti el hogy kit szeretunk hanem a szerelem donti el kit tartunk szepnek.
2014. febr. 19. 10:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Na ilyen nekem is megfordul a fejembe, de nem mondom el neki, csak az jut néha eszembe ha nála vagyok, hogy valószínűleg ugye ugyanabban az ágyban volt azzal is, mint most velem és ugyanazt csinálja... Ez felidegesít akkor is ha tudom neki is volt előttem valakije, mint ahogy nekem is. Én nem voltam úgy együtt az exemmel, ő viszont szerintem igen de sosem kérdeztem meg mert nem is akarom tudni inkább erről semmit.

Nincs is önbizalmam, ez nálam így van amiért jobban felerősödik ez a ideges leszek ha rágondolok ilyenekre. Féltékeny vagyok rá, ezt tudja is de mértékkel vagyok az. Bár múltkor jobban előjött, amikor úgy láttam napi szinten megnézett más lányokat neten este akik nem tudom kicsodák, ismerősök neki de én egyiket sem láttam életemben sem. Csak maga az, hogy felmerült bennem, miért nézi meg őket? Mert csak lányokat nézett. Mindennap volt pár név legalább. Egyszer már átvágtak így, vagyis az ex párszor így átvágott ezért kétségek közt lettem mindjárt mikor megláttam. De nem támadtam le, de nem volt jó érzés...

2014. febr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En amiota leadtam nehany felesleges kilot, es sokkal jobban erzem magam a boromben, nem vagyok mar feltekeny. A feltekenyseg szerintem 90%- ban onbizalomhianybol ered. Abban az esetben ha te meg joba vagy az exeddel, akkor viszont megertem az aggodalmait.Gondolj bele, te hogyan ereznel forditott esetben. De eld am bele magad! :-) Nyilvan tart attol, hogy emg erzel a lany irant valamit, es fel hogy elveszit. Ilyen egyszeru ez.Ne adj okot ra, ha szereted.
2014. febr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem.. ezt mar megbeszeltuk hogy total nem erzek mar semmit az exem irant es meg csak nem is tartom vele a kapcsolatot. Sot egyedul a baratnommel beszelek csak, mint lannyal.en rettenetesen szeretem ot. Es kulonben o is mondta h egy arva szava nem lehet a viselkedesemre mert tenyleg nem is csinalok semmi felreertheto dolgot de ez termeszetes mert ot szeretem. Csak ugy erzem hogy van ez a dolog es hogy sosem tudunk ezen tullepni. Epp mikor minden olyan jo es szep.. ujra elojonnek ezek a dolgok :(
2014. febr. 19. 23:27
 7/7 A kérdező kommentje:
De kulonben mar megnyugodott. Nem tart nala sokaig ez az egesz csak hat nekem nem esik jol hogy nem tudja elfogadni a multam.
2014. febr. 19. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!