Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha néha veszekszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha néha veszekszünk ilyeneken? Mégis hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyok együtt a barátommal, nincs könnyü életünk sajnos,meg túl vagyunk már pár nagyobb vitán is,ami abból fakad,hogy elöttem sosem volt komoly kapcsolata,nekem meg volt pár. de nem is ez a lényeg,hanem sokszor összekapunk olyan dolgokon,amit nem értek... pl most is egész héten kedves volt,minden szupi,ünnepeltük a szülinapomat,elhalmozott mindennel,megvolt az összhang, erre ma hozott egy dvd-t,hogy nézzük meg. kérdeztem honnan van? (mert tudtam,h elkérte valahonnan,neki nincs meg), erre csak terelt,meg hogy majd elmondja... ráhagytam a dolgot,késöbb rákérdeztem,erre jött azzal,hogy mért kell nekem mindenröl tudni,és végül nem mondta el... egyszerüen nem értem mért kell ezt csinálni,utána persze fél napot veszekedtünk a telefonban,hol én nyomtam rá,hol ö rám..

mellesleg most épp azon lennénk,hogy ismét bízni tudjak benne,mert volt pár baklövése... sms-ezés mással,meg ilyesmi. semmit nem csinált,csak épp mosolyszünet volt köztünk akkoriban.

de nem is lenne gond,mert megint egymásra találtunk, csak nem értem mért kell elrontani a szép napokat ilyen hülyeségekkel,hogy nem mondja el kitöl van a dvd...pedig egy egyszerü kérdés volt,semmi több.... és ebböl van egy félnapos vita,meg most sem beszél velem....

normális egy ilyen vita?



2012. márc. 22. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Te fírtattad, mint aki nem bízik benne....
2012. márc. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bizalmi ügy egy dvd-ből..Mi volt rajta?Miért fontos,hogy kitől van?Mi van akkor,ha egy lánytól szerezte?Mi van akkor,ha egy fiútól?Miért nem mindegy,hogy kitől van?Azért lett belőle ügy,mert nem bízol benne.Azért lett ekkora vita belőle,mert marha szarul esik a másiknak,ha éreztetik vele,hogy nem bíznak benne.Ő a kedvedre tesz egész héten,te pedig ezzel jutalmazod.A nagy átlag ugyanígy kiakadna.
2012. márc. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egy pasi harom okbol titkol/hazudik: nem akar cirkuszt; nem akar elvesziteni; nem akar fajdalmat okozni. egyenkent, vagy mindharom egyszerre.
2012. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
gyürük ura,mert még nem láttam, és mondta még régen,hogy megszerzi. meg régen volt ebböl baj,mert egy volt barátnöjét hivta fel 1 film miatt amit meg akartam nézni,és kiakadtam,mert el sem mondta,h felhivta,ugy derült ki utólag... és azt hittem megint eljátszotta ezt. meg úgy beszélt ma is,mint akinek oka lenne a titkolózásra... meg hogy elmondja nemsoká,meg majd ha elmegy,meg majd délután... erre akárhányszor kérdeztem nem mondta meg.... utána mondta ordítva már,h egy havertól van... de nem értem mért nem lehetett ezt elmondani.... csak kedvesen megkérdeztem,mikor megjött reggel....
2012. márc. 22. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!