Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Való Világ lakói lennének a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Való Világ lakói lennének a példaképek?

Figyelt kérdés

Ezeknek a villa lakóknak úgy látszik még az ilyen munkák is fárasztóak. Akkor mit csinálnak a való életben. El tudom képzelni. Még a munka is büdös nekik. Arról ne is beszéljünk milyen tiszteletlenek egy idősebb emberrel is.

[link]


2014. febr. 19. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem ezek a hulladék példaképei!!!
2014. febr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a való világ?? Miért kel ilyeneket nézni?? Egyszerüen nem kell bekapcsolni a tv-t, vg ha még is akkor ajánlom az ismeretterjesztő filmeket abbol tanulni is lehet.
2014. febr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Sokkal jobb ízzel néz az ember megbotránkoztató adásokat...

Mi lenne abban az izgalom, ha teljesen normális, szinte tökéletesen átlagos embereket mutogatnának? Semmi. Mi lenne abban a jó műsor, ha kiemelkedő személyiségvonásaik lennének? Semmi.

Ez viszont totál felkavaró. Botrány! Azért érdekes, mert látod a söpredéket. És ez valóban így van, semmi cinizmus nem volt bennem. Múltkor volt a rádióban egy hasonló kutatásról értekezés, miszerint 3* annyi ideig hallgatnak az emberek olyan "talk" rádióműsort, amely műsorvezetőjét amúgy ki nem állhatják, mint olyat, amit amúgy egy számára szimpatikus ember vezet.

Jó érzés bosszankodni,hogy hogy lehet valaki "szerintem ennyire dióda"

2014. febr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 egytüneményvagyok ***** válasza:
Hát nem tudom, de én is inkább pénzt költeni szeretek meg homokos tengerparton élvezni a napsütést, mint bármit is dolgozni :)
2014. febr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 egytüneményvagyok ***** válasza:
25%
#3 - szerintem ezek teljesen normális átlag emberek. a való világban is ilyenek szaladgálnak. menj végig egy plázában és számold össze hány auréliót, zsoltot, sárlottot, izát látsz? szerintem sokat. nem tudom mitől lennének megbotránkoztatóak vagy különlegesen. kb. mindegyik szereplő átlagos hétköznapokban is látható archetípust testesít meg.
2014. febr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 egytüneményvagyok ***** válasza:
11%
azt sem értem mitől lennének söpredékek ezek az emberek? szerintem inkább az a söpredék, aki más embereket ilyen jelzőkkel illet. nem lehet mindenki olyan felsőbbrendű mint te vagy :)
2014. febr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, példaképek! Manapság az a példakép, aki nem csinál semmit és sok pénze van.


nézz be az üzleti téma alá, minden nap megkérdezik, hogy hogyan lehet sok pénzhez jutni munka nélkül, meg hogy keressen nettó 500e-et munka nélkül. Ennyit erről! Mai emberek többségének büdös a munka!

2014. febr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Sajnos sokaknak igen. Általában azok azt látják, hogy nem kell okosnak, udvariasnak lenni, nem kell tanulni, dolgozni se, sőt, elég csak hülyén élni és keménykedni ahhoz, hogy legyen "valaki" belőled. És nyilván sokkal egyszerűbb a semmittevés.

Na, meg ahogy a hármas is mondta, a balhéra van igény.

2014. febr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 egytüneményvagyok ***** válasza:
ti tényleg képesek vagytok ezen felhúzni magatokat meg idegeskedni? :)
2014. febr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igazából én most láttam először ezekről bármilyen videót és el voltam képedve, hogy igazából mindenki sötét odabent. Anno azért mindig volt egy-két olyan ember, akiknek a 100-at talán elérte az IQ szintjük. De most olyan érzésem van, mintha a felső határt 90-ben húzták volna meg.


Én nem idegesítem fel magamat rajtuk, de azért hosszú távon nem bírnám ezt a műsort nézni, mert annyira kellemetlennek érzem az egészet.


A kukorica morzsolgatós srácok meg olyanok, mint a kisegítő iskolás tinédzserek. Nem semmi... Vége lett és pont azon gondolkodtam, hogy ezek olyanok, mint a cigányok. Erre kapcsolódó videók: "Zsoltiból megélhetési bűnöző lesz" :D Sírok komolyan... és valaki ezt a műsort komolyan nézi?

2014. febr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!