Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mikor jöttök már rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mikor jöttök már rá, hogy a média befolyásol benneteket, és nem csak álompasik léteznek?

Figyelt kérdés

Azt figyeltem meg, hogy a csajok nagy része teljesen a sok szenny műsor, meg zenészek, színészek példáját követi, vagyis aki nem olyan mint egy kigyúrt mondjuk R&B vagy POP sztár, az már nem is férfi!

Teljesen ezekhez az emberekhez állítják a normát, mert a média teletömi az agyukat!!!



2014. febr. 19. 14:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Idővel kinövik..

Amúgy meg a csúnyácska fiúkák szoktak ezen háborogni nálad ,h is van ez ?

2014. febr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

én valahogy a környezetemben levő pasikat viszonyítom egymáshoz, sehol nem érdekelnek a tv fantomjai.

és ebből kifolyólag de igen is léteznek álompasik, nem is ritkák.

2014. febr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%

ez forditva is igaz, a ferfiaknak is a muanyag nok kellenek (tisztelet a kivetelnek).

valamint nem feltetlenul a media hibaja, hanem az emberi "okossage"...

2014. febr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%
Iiigen, a fiúk pedig nem is nézik amúgy a lányok külsejét ugye.
2014. febr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%
Talán nem az ilyen idióta, felszínes lányokat kéne kergetned, mert vannak olyanok is akik nem ezeken élnek, nekik nincs ilyen vágyképük. Jaaa, hogy pont azok nem kellenek?
2014. febr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem, én csak megfigyelem a dolgokat.

27 éves vagyok, és jóképű.

2014. febr. 19. 14:15
 7/20 anonim ***** válasza:
48%
Majd mikor a pasik belátják, hogy nem csak bombanők léteznek, és a média blabla.. Pont akkor.
2014. febr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%

Fiúk mikor jöttök már rá, hogy nem csak a média által agyon szajkózott tökéletes nők léteznek???


Nagyjából ugyanennyire releváns kérdés

2014. febr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Engem pont nem érdekel h a média mit sugall aki nekem tetszik az a csaj kell.

Am sok esetben tapasztalom h a nők azokra a pasikra buknak akik halál bunkok és kb pár menetre kell neki és dobja a csajt és utána fel van háborodva meg jön az összes pasi bunko dumával. Sok nőnek kicsit ésszerübben kellene gondolkoznia.

2014. febr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
76%
Nekem lehet akármilyen kigyúrt meg jó testü meg minden ha amúgy egy köcsõg fa.sz fej
2014. febr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!