Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tunderoza kérdése:

Ferfiak, Van olyan hogy szerelmesek vagytok valakibe, de szexualisan megis kivantok egy masik not?

Figyelt kérdés
Ugy ertem: a szeretom allitolag szerelmes egy nobe,de azt allitja,hogy nem tud nekem ellenallni.Folyton szexualis tartalmu uzeneteket kuld nekem,es megtartotta a telefonjaban az erotikus kepeimet.Probal ellenallni,de csak rajtam mulik hogy talalkozunk-e?
2014. febr. 19. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen, az étvágyunk nagyon nagy.
2014. febr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1 tisztességes,korrekt férfi ilyet nem csinál a magad nevében beszélj
2014. febr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Teljesen normális! Mi férfiak nem hogy egy másik nőt kívánunk folyamatosan a szerelmünk mellett, hanem inkább számos más nőt!

Tudom, ezt női aggyal nehéz megérteni, és a hűtlen férfi kategóriába kerülünk emiatt, de gondolj bele, hogy a természetben egy hím főemlős hány nősténnyel akar és közösül is és milyen gyakran. Ez most olyan dolog, hogy van a testi vágy meg vannak az érzelmek meg az erkölcs meg a társadalmi normák, de ezek a dolgok nem lehetnek összhangban, mert az testi vágy az van és kész, max elfojtjuk mi férfiak, de attól még van folyamatosan, aki mást mond az meg hazudik.

2014. febr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet szerelmes a másik nőbe, csak azt hiszi, hogy az. Én, ha szerelmes vagyok, nem akarok másik nőt. A szerelem alatt a lila ködöt értem, ami a kapcsolatok elején van.

Később, amikor az érzés szeretetté alakul előállhat olyan helyzet, hogy szereted a párodat, de mégis kívánsz mást is. Pl mert nem adja meg azt szexuálisan, amire egy egészséges kapcsolatban szükség van.

33F

2014. febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen. ennek a -szerintem- megengedett és elfogadható "megélése" a flört. illetve persze kapcsolattól függ, hogy mennyit engednek meg egymásnak a felek...
2014. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt, de lehet, hogy szerelmes se voltam még. 28/f kicsit kábításnak tartom ezt a szót...nem is kicsit :D
2014. febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
előfordul néha. A szerelem meg a testi vágy 2 külön dolog. Már volt ilyenben részem, nem sokszor de néha kell.
2014. febr. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok.Koszonom hogy ilyen oszinten valaszoltatok!

A helyzet az,hogy en voltam eloszor a pasinak,es azt mondta hogy koztunk ez csak szex es szenvedely.Aztan beleszeretett egy nobe,akinek ferje van es ket kislanya.Most orlodik,hogy mi legyen,meddig menjen a kapcsolatban,de kozben nekem meg azt mondja,hogy nagyon nehezere esik ellenallnia nekem,es meg nyitva hagyta a lehetoseget,hogy mi is szexeljunk.Es megtartotta az erotikus kepeimet a telefonjaban.Sot,telefonszexelunk is rendszerint,uzenetekben.Szoval en ugy ertekelem,hogy vagy csak platoi a szerelme azzal a novel,es szexualisan nem eleg izgi szamara,vagy nem is szerelmes bele:(

2014. febr. 20. 15:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne tedd tönkre magad egy ilyen férfi miatt, rengeteg futkos még az utcákon és van amelyik nem is ilyen se99fej. :)
2014. febr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hasonlo szituacioba vagyok nokent. Megkerdezhetem, hogy mennyi idos a pasi?
2014. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!