Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Nőként néztek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nőként néztek a párotokra, vagy egy problémás lánynak látjátok?

Figyelt kérdés

Ha már nem tudsz nőként nézni a párodra, akkor szerinted

- ennek mi lehet az oka,

- szerinted visszafordítható-e a folyamat,

- beszéltél-e erről a pároddal,

- sikerült-e már ilyen kapcsolatot rendbe hozni?


32F



2014. febr. 19. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem nézte még így senkire, nem volt még párom. Az oka lehet, hogy nem illetek egymáshoz, megfontolatlanok voltatok, vagy nem tudjátok kezelni a problémáitokat. Visszafordítható, ha mindketten tisztában vagytok vele, meg tudjátok beszélni, szeretitek hozzá eléggé egymást :) Nem, nem beszéltem erről a párommal, mivel még nem volt. Valószínűleg hoztak már rendbe megromlott kapcsolatot, de ehhez mind a két félre szükség van, és valószínűleg akik képesek megoldani az ilyen problémákat, azok nem jutnak idáig. De próbáld megbeszélni ezt :) Ha nem teszed tönkre fog menni minden. Remélem segíthettem :) 17/f
2014. febr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én tudom mi az oka, beszéltünk is róla sokszor, és rá is ment a kapcsolatunk. Tudjuk az okokat, de helyrehozni nagyon nehéz. Akik ezt átélték, azok tudják miről beszélek.
2014. febr. 19. 15:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz nőként ránézni, az nem jó egyikőtöknek sem, hagyd el. Nem lehet ezt már helyrehozni, van rá példa, de mint a fehér holló, vagy akkor tudnád tisztelni, ha a sarkára állna és otthagyna etc. ..

Beszéltem-e erről? Igen, kezdetnek jó, hogy az ember tisztán lásson, de nem gyakori, hogy a felek tanulnának ebből, és ezen túl vezetne az út valahova. Vagy helyrejön ez magától, hogy újra nőként tudsz ránézni, akkor jó, de erre nem lehet rávenni magad, nem hiszem, hogy lehet direkt csinálni, max törekedni rá. Oka sok lehet, de kiút nem biztos, hogy akad. :( Nem akarlak elkeseríteni, de ez egy veszett ügy, add fel.

2014. febr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
problémás nőnek nézem :D tisztaságmánia, gyakran rajtam vezeti fel a feszültségét. De nagyon bírom :)
2014. febr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

- Mi az oka ? Felszállt a rózsaszín köd és jöttek a hétköznapok .

- abszolút visszafordítható,ha mindketten akarjátok , nem ciki akar pár terápiára is elmenni miatta

- beszéltem,de csak akkor amikor mar majdnem késő volt . Sajnos a páromnak lett valakije ,aki megadta neki azt,amit én nem akartam (dacból) - de meg így is végig tőlem akarta , ez ahogy láttam arra ment ki,hogy "hé hülye vegyél mar észre itt vagyok" .

- rendbetétel jelenleg is folyamatban van ,nagyon sokat beszélgetünk, nagyon sokat vagyunk együtt ,olyan szerelmes vagyok mint egy tini ... Szerintem sikerülni fog.

2014. febr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!