Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek meddig érdenes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig érdenes várni a párotokra? Itt a nyelves csókra gondolok, mert a a barátnőm vallása tiltja a házasság előtt.

Figyelt kérdés

#csók #szerelem #byelves csók
2014. febr. 12. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen hardcore prűd vallás már ez?
2014. febr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hiába kérdezed meg minden nap: Ha ennyire tartja a vallását,akkor vagy elveszed feleségül, vagy keresel egy alkalmasabb partnert. Ha ő köti az ebet a karóhoz, akkor neked nincsen, nulla a mozgástered.

És akkor még a szexről nem is volt szó, amit egyértelműen buktál.

2014. febr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vagy tiszteletben tartod, vagy keresel mást. De ne erőltesd rá az akaratod!
2014. febr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem ha esküvő után derül ki, hogy szexuálisan totál nem illetek össze, akkor házasság után is buktad a jó szexet... Nem hüyleségből nem tanácsolja még a szexológia sem a házasságig kivárást.
2014. febr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem el, hogy Isten akarata volna, hogy ne csókolózzatok, addig, amíg kitudja hány év múlva összeházasodtok. Az "együtt járás" időszaka régen egyáltalán nem létezett, az, hogy 5-6 év kapcsolat után születik meg ma általában egy házasság az egy teljesen új dolog.


Innentől kezdve nem lehet 100%-osan átültetni a dogmákat sem, arról pedig egyszer sem olvastam a Bibliában, hogy "te pedig ne dugogassad át nyelvedet paráználkodás céljából a kedvesed szájába, mert megmondatott néktek, hogy akkor elvisz a rézf..zú bagoly"


Egy alapos beszélgetést javaslok vele, ha pedig a beszélgetéstől magától is elzárkózik, akkor alaposan elgondolkodnék a kapcsolat jövőjéről. És nem, nem a nyelves csók miatt, hanem a szűklátókörű prüdéria zavarna el engem jó messzire.

2014. febr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Pendulum92 ***** válasza:
100%

Szerintem hiába vársz, ha ilyen fanatikus, nem fog változni.

Vagy belenyugodsz, vagy szakítasz.

2014. febr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem,mert nem tudom,hogy mennyi ideig érdemes várni,viszont egyenlőre nem szeretném elhagyni,mert nagyon szeretem.

Egyébként miért nem kérdezhetném meg?Elvégre jérdések feltételére és megválaszolására van ez az oldal.

2014. febr. 12. 16:45
 8/13 Pendulum92 ***** válasza:
Ha neked fontos a testiség, akkor nem érdemes sokáig várni. Ha kikötötte, hogy házasság előtt semmi, az szerintem az esetek nagy részében úgy is lesz. Ritkán szegik meg a fanatikus vallásosok az egyház félreértelmezett tanításait.
2014. febr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem nem fontos annyira a testiség,hogy elveszítsem miatta a szerelmem.Csak azt gondolom,hogy fontos 1 kapcsolatban az érintkezés,Pl:csók,nyelves csók
2014. febr. 12. 17:27
 10/13 Pendulum92 ***** válasza:

Gondolom fiatalok vagytok, ha még a testiség nálad a csókot jelenti csak.


Tehát 13-14 re saccollak, maximum 15-16. Mire összeházasodtok, huszonévesek lesztek, tehát legalább 6-7 év, de lehet több is. Gondolom tizenévesen nem akartok házasodni. Több éves kapcsolat semmilyen érintkezés nélkül? Lehetséges, de én teljesen értelmetlennek tartom az efféle vallásos maradiságot, bocsánat aki megbántok.


Szóval te tudod.

2014. febr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!