Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kiborít ez a lány, nem bírom. Mit, merre, hány métert most?

Figyelt kérdés

Van 1 lány 3 napja beszélek vele facen és mindenre amit írok neki ennyi a reakciója.


"igen, nem, nem tudom, aha, hmmm, oké, talán, nincs, van"


ez most mi az istenátka?


tény, elrontottam a bemutatkozásomat neki, rázúdítottam a 20 éves fájdalmamat kb 3 óra alatt, de most akkor ez mi..létezik, hogy ennyi ennek a lánynak a reakciója az üzenetemre?


van egy olyan érésem, hogy le se szar.


szerintetek?

egyébként ő szokott mindig köszönni facen.

mit csináljak?


2014. febr. 19. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem igazán érdekled bár ha ő ír ... kérdezgesd te is őt
2014. febr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a baja h razuditottad a 20eves fajdalmaidat 3ora alatt. Nem ezzel kellett volna inditani.
2014. febr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tegyél fel néhanapján nem igen, nemmmel megválaszolható kérdéseket is neki. Vagy egyáltalán kérdéseket...:O
2014. febr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hogyan tehetném semmissé a baklövésemet nála?

vagy inkább hagyjam az egészet?

2014. febr. 19. 16:12
 5/8 anonim válasza:
Hát tényleg nem kellet volna ezzel kezdeni! Most nem tudja mit akar és csak kivár ezzel !Kérj elnézést és ha még mindig ezt csinálja akkor hagyd egy darabig és ha nagyon akar akkor úgy is lépni fog! De ez csak az én véleményem!
2014. febr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, neki 3 óra alatt kellett megemésztenie, amit neked 20 év alatt nem sikerült. Még nem tért magához.
2014. febr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
beszeltesd. senki nem szereti ha allandoan neki kell a hallgatosagot játszania!!!! te is kerdezgesd h vele mi a helyzet
2014. febr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem ez a baj, hanem hogy interneten beszélsz vele. Élőben lehet máshogy alakultak volna a dolgok sőt
2014. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!