Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, szerintetek milyen ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek milyen ez a gondolkodásmód így 24 felé közelítve?

Figyelt kérdés
Bő fél hónap múlva 24 éves leszek, és most a szokásos szöveg: még nem volt párkapcsolatom. Szeretnék, de nem minden áron és nem bárkivel. Ebből következik, hogy nem kezdeményezek minden második lánynál. Eddig nagyon úgy gondoltam, hogy én csak akkor, ha van szerelem, vagy inkább ne legyen semmi. Viszont amikor körbenézek a világban, annyi rossz kapcsolatot látok, ahol szinte semmi érzelem nincs, csak egymásra támaszkodnak a párok, vagy a testi vágyaik kielégítésére, tárgyként használják a másikat, hogy elszomorít. Elszomorít, és kezdem azt érezni, hogy az én gondolkodásommal nem fogok párt találni. Képtelenek elhinni az emberek, hogy tényleg nem csak a szexre szeretnék nőt magamnak, hanem elsősorban azért, hogy közös jövőt építhessünk, egymást segítve és szeretve. De ezt senki nem akarja elhinni, azt hiszik kamuzom, mert egy fiú kizárólag szexet kell, hogy akarjon. Ha egy ember a szó szoros értelmében rendes, és nem akarja kihasználni/átvágni a másikat, akkor már nem veszik őt figyelembe? Ha egy ember rendes, az unalmas a lányoknak? 23/F

2014. febr. 18. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak 19 vagyok, ugyanígy gondolkodom. Tartsunk ki, és várjuk meg a rendes lányt!
2014. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

" Ha egy ember rendes, az unalmas a lányoknak?"

Nem, az tökéletes, ha rendes, és nem csak szexet akar.

2014. febr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ez vagyok kb. a lányoknak is fura ez meg a barátoknak is mindenki így izél-hozé... és csak mondják. Nálam is a nőknek van 1 tekintélye.
2014. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem adj időt a nőknek. Én sokszor tapasztalom úgy, hogy 25-6 után "jön meg az eszük" és családot szeretnének, akkor persze kacsintgatnak a normális pasik felé, de addig meg csak úgymond kihasználják az életet, kanalazzák.. :D
2014. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem jó egyedül is :) 17/f
2014. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sajnos - számodra - én foglalt vagyok, mert találtam egy ilyen fiút 4 és fél éve. Viszont az összes barátnőm féltékenykedik, hogy milyen szerencsés vagyok, mert ők is ilyen pasit szeretnének. Szóval no para, valószínűleg csak rossz helyen kerestél eddig. :)
2014. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ez a normális gondolkodás szerintem, bárcsak több ilyen ember lenne.
2014. febr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül ezzel. Bár bölcset nem tudok mondani, csak hogy várj. Vannak olyanok is, akik ezt értékelik, csak el vannak bújva.

20/F

2014. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

En ismerek egy ferfit, most 31 eves, kb 4 eve ismerte meg a feleseget, akire 8! evig vart. Ugy dontott, hogy nem fog ossze-vissza randizni, hanem szepen kivarja az igazit.

Es kepes volt ra, mar csak ezert is tisztelem.

Es olyan szerelemben elnek a felesegevel, hogy hihetetlen. Imadjak egymast, es kozosen mindent elernek. Szoval neki megerte varni, es nem serult kozben lelkileg.

2014. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, várok, jó tudni, hogy vannak hasonló gondolkodásmódú emberek :) Az már kevésbé, hogy foglaltak, de sok boldogságot annak, aki kapcsolatban él! Ezek szerint ne megvetendő ez a gondolkodásmód, köszönöm, hogy ebben megerősítettetek. Mert őszintén szólva ez a fajta társadalmi környezet, amit fentebb említettem kezdi az emberből kiölni ezeket a gondolatokat, és ha nem kap észbe időben, akkor azon kaphatja magát, hogy benne van egy kapcsolatban, ahol nem egymással, hanem egymás mellett élnek, vagy még rosszabb.
2014. febr. 18. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!