Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismét kihasznált! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismét kihasznált! Hogyan legyek kemény és ne az a naiv kislány?

Figyelt kérdés

Nyáron megismerkedtem egy férfival, tőlem jóval idősebb, de csupa sárm.

Bele szerettem, 2 hónap szuper volt, szinte mindennap találkoztunk, aztán már nem volt rám ideje 1 hónapig, utána ismét "összejöttünk" 2 hétig.

Év elején megbeszéltük csak folytassuk, változik több időt fog rám és a kapcsolatunkra szánni, nem lett úgy kb 2 szer találkoztunk, majd ismét 3hétig nem is hallottunk egymásról.

Ma ismét találkoztunk, és mivel állandó mód el tud gyengíteni, ehhez nagyon ért, elcsábultam és ismét szeretkeztünk, az erdőben kocsiban. Valószínű csak ennyit érek számára, és csak egy vagyok a sok közül.

Azt mondja nekem hogy szeret, de nem ezt érzem és ez számomra egyébként is kételyes.

Nem akarok csak egy lábtörlő lenni, akibe kedve kénye szerint beletörli a lábát.

Hogyan legyek kemény??


Kérlek szépen legyetek velem kicsit megértőbb, és ne ócsároljátok már.


2014. febr. 19. 17:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ajjjajjj még a végén kiderül többen hallgatják a meséjét mint a kérdező gondolta volna.


:-O

Ez nem lehet véletlen,hogy ketten is rákérdeznek nem Gábor e a neve!

2014. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell itt pampognod, aki házas, az még ennyit se kefél, főleg nem kocsiban.


Szerintem örülj annak ami van, az az ember idősebb, amúgy is több agya van, te csak tanulhatsz tőle!


Nyilván van melója, van magánélete, van anyja és valszeg hobbija is.. stb..


Ezek rengeteg időt elvisznek ám!


Hidd el a hosszú kapcsolat titka nem az, ha minden percben egymást őrzitek!!


Újíts be te is egy pasit a "szürke" hétköznapokra, aki mondjuk fiatalabb, és felejtsd el a hűséget, meg a házasságot és a holtomiglan holtodiglant, mert ezekbe a mesékbe, és baromságokba mindenki csak belerokkan meg beleőrül idővel!


A nagy Ő meg az IGAZI eszméje NEM LÉTEZIK!!!


Az idő úgyis engem igazol..


Valakinél 5 év múlva, van aki 30 év múlva, max nem valják be.


100 ból 1 akinek sikerül, de gondolom nem szerencsevadász akarsz lenni, hanem boldog ember!


Hát legyél boldog, és elégedett, és élvezd az életet amíg fiatal vagy, mert ahogy öregszel, úgy zárulnak majd be előtted a lehetőségek!


Nem kell keménynek lenned, egyszerűen sodródj az árral és élvezd ami van, vagy tedd jobbá, a lényeg hogy védekezz, és ne csinálj felelőtlenségből gyereket.


Igazából sosem tudhatod, hogy az az ember a jövőben mivel fogja majd meghálálni, ráadásul te is élvezed, mert ha nem élveznéd nem hagynád magad ;)


Sok sikert!

2014. febr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nos 11 es tényleg két különböző ember írta hogy Gábor! :) Ez azért hihetetlen, mondjuk ez a pasi nem Gábor, de ha az lenne... :D Vicces lenne!!



Köszönöm 12es válaszoló neked is, gondolom hogy férfi vagy, vagy lehet hogy még sem, de általában nekik vannak ilyen érvei és ellenérvei. Mindenesetre ez is egy lehetőség de én olyan kis érzelmes vagyok hogy szerelem nélkül nem igazán megy. :)

2014. febr. 19. 18:48
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Ja meg mégvalami ami fontos.

Bár ez csak akkor fog sikerülni,ha átszellemülsz fejben, és hagyod az álomvilágot..


Ne kezeld magad áldozatként, nézd te is húsnak, ha akarsz kefélj vele aztán hagyd ott az erdőszélen a kocsijával együtt.


Szard le, hogy elment e vagy sem, ha neked már jó volt, szálj le róla, aztán közöld, hogy na ennyi volt apukám, mehetsz haza.

2014. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, én annyit tudok neked ajánlani, ha hűséget akarsz, tarts kutyát, ha szerelmet keresel, azt önmagadban kell megtalálnod.


A szerelemnek szüksége van időszakos megújulásra és ezt tudományosan is bizonyították, szóval a szerelem és a hűség kizárják egymást.


Gondold át!

2014. febr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ez tetszett! Lehet meg csináltam volna ha hamarabb felteszem a kérdést! :) Illetve ha így akarnék maradni, de lehet hogy ez valakinek hasznos. :)) Köszii
2014. febr. 19. 18:53
 17/18 anonim ***** válasza:
4%
mennyi idős vagy? 13-18 között? csak aztán ne sírjon a szád,hogy normális pasit nem találsz...már bocs,de nem is érdemelsz mást.
2014. febr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Akit rendszeresen egy erdőszéli kis kocsikázásra visz az idősebb, pénzes, valószínűleg házas pasija, de ezen kívül többre nem méltatja, azt én sokmindennek nevezném, csak épp naívnak és kislánynak nem... Nagyon elnéző vagy magaddal.
2014. febr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!