Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt szüleim?

Miért csinálják ezt szüleim?

Figyelt kérdés
Másfél éve együtt vagyok barátommal:) Én 17 vagyok ő most lesz 20. Vele évek óta ugy bánnak, hogy neki mindig mindent lehet, én meg mindentől el vagyok tiltva. Jó tudom, ő fiú én lány, tudom, lányoknál ez nehezebben megy, de ez akkor is durva.Nem engedik, hogy együtt aludjunk, mert még csak 17 vagyok. Szerintem másfél év azért nem kevés idő:/. És mondjuk egy 14 évessel egy szintre raknak, pedig ugyanugy 3 év a korkülönbség, mint barátom meg köztem. De ő mindig nagy, meg felnőtt ember, én meg csak egy "kislány" vagyok. Ez engem nagyon bánt, és kevesebbnek érzem magam. Emiatt rengeteget idegeskedek :( Mit csináljak?

2013. dec. 21. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán az a gond, hogy valóban kislány vagy még.
2013. dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerinted egy 17 éves lány kis lány?
2014. jan. 20. 00:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kis lány, hanem kislány.

Ameddig ilyen stílusban rinyálsz, addig igenis kislány vagy. Nem feltétlen az évek számán múlik a dlog, hanem a gondolkodás érettségén.

17 évesen pedig semmi keresnivalód éjjel egy fiú ágyában.

2014. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
bocsánat este volt már... nem rinyálok csak leírtam a problémámat. De egyébként ezt birom,hogy nekem 17 évesen nincs keresnivalóm, de egy 18 évesnek már mindent lehet. Végülis teljesen logikus:) egyébként azóta már változtak a dolgok és nálam alszik. Szüleim tudják, hogy nem vagyok felelőtlen, 17 évesen 3 nyelvet beszélek a magyaron kívül, emellett az ország egyik legjobb gimnáziumába járok, és mint kiderült, anyumék egyáltalán nem gondolnak kicsinek. Egyszerűen a barátommal nem voltak kibékülve. De beláták, hogy el kell fogadniuk, és én döntésem. Volt barátommal már 15 évesen akarták, hogy együtt aludjunk. Még ők mondták maguktól..:DD Ők is korán kezdték, nekem sem tiltják már... és rossz gyerek vagyok? NAGYON NEM. Teljesen meg vannak elégedve velem. MINDENKI. és egy 17 éves lány gondolkozása is már komoly azért.. nekem meg még azt mondják, hogy érettebben gondolkozok. És legalább önállóvagyok, tudom, mit akarok elérni az életben, vannak céljaim. Nem úgy mint egyes fiataloknak, akik lehet nem járnak sehova, és konzervativ szüleik vannak, de nem is lesznek olyan élelmesek az életben, és nem bújnak ki a szüleik seggéből 20-on x évesen sem... ez a véleményem:)
2014. jan. 20. 22:37
 5/7 A kérdező kommentje:
ja és elnézést a helyesírási hibákért, de tudod sietek, mert most is tanulok ;) és nem nagyon érek rá.
2014. jan. 20. 22:39
 6/7 anonim ***** válasza:

És ezt miért csak privátban írod? Hát, ezért vagy kislány.


"szééégyenvagy"

2014. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
xdd jólvanakkor, biztos jobban tudod:)
2014. febr. 3. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!