Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én nem akarok bulizni menni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem akarok bulizni menni, de párom szeretne akkor mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk jelenleg sajnos, na és 2 hónap után holnap látom először.

Ő kitalált egy programot, ami meg lepi akart lenni de kiszedtem belőle, na és diszkóba akar menni.

Úgy érzem hogy 21 évesen ez már nem való nekem.

Nézzem a kis gyerekeket vagy akik isznak és táncolnak stb stb

Én például fel sem tudok oldódni ha nem iszok egy ici picit. Tényleg ne gondoljatok sokra, csak egy kis pohár likőr. Nekem annyi elég hogy oldottabb legyek, de most ez sem megoldható mert vezetek.


Ehelyett örülnék más programnak, esetleg mit ajánlanátok??


2014. febr. 19. 20:47
 1/4 Jégtánc ***** válasza:
21 évesen tudnod kéllene hogy minek örülnél.Séta,étterem,mozi esetleg?
2014. febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jégtánc ***** válasza:
*kellene
2014. febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csináljátok otthon bulit :) baráti társasággal
2014. febr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sztrecskó ***** válasza:

kettesben romantikus vacsora?

na figyu, amúgy a buli is belefér, ha csak kis időt szántok rá, és nem a teljes éjszakát...

a káposzta is megmarad, de a kecske is jóllakik

2014. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!