Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is ilyen a barátotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is ilyen a barátotok?

Figyelt kérdés
A barátom mindent fizet helyettem. Pl. ha bármikor moziba megyünk mindent ő fizet jegyeket,kaját, mindig felajánlom hogyha ő veszi a jegyeket akkor én a kaját de nem engedi. Állndóan kajálni járkálunk ( gyorséttermek, éttermek ) ott is mindent fizet. 2-3 hetente meglepi valami ajándékkal ami nem 1000ft. Valentinnapra is egy nagy csokor rózsát, rengeteg édességet, ékszert és vacsorát kaptam. Persze kimutatja, hogy szeret és érzem is, tudom hogy nagyon jól élnek és megengedheti magának, mi sem élünk rosszul de ez akkor is túlzás szerintem. Normális dolog ez? Hogy mondhtnám el ndki kíméletesen, hogy nekem nem fontos a pénz? 16 évesek vagyunk
2014. febr. 19. 21:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Legjobb,ha csúnyán megcsalod.Hidd el,akkor leszokik majd erről.

Szülei pénzéből nem illik ám nagyvonalúnak lenni.

2014. febr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Majd egyszer apuci megvonja a támogatást és akkor kétszer is meggondolja hogy nem-e elég egy szál rózsa, a többi meg megy a számlákra
2014. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mond el neki, hogy nagyon jól esik, hogy gáláns veled, de túlzásba viszi és engedje meg, hogy a mozinál te fizethesd a kaját :)
2014. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

XD Mondd meg neki, hogy ha még egy ajándékot vesz, akkor eltöröd a kezét XD

Komolyan: Mondd meg neki, hogy eléd halmozhatja a világot is, akkor sem fog tudni megvenni kilóra, szóval vagy önzetlenül adja, vagy sehogy. És még ha mindent önzetlenül is ad, akkor is vegyen vissza magából, mert ez téged baromira zavar.

2014. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A barátod nem bízik saját maga képességeiben és ezért az anyagi javakhoz fordult, mert ezzel akarja ezt kompenzálni. Nem, ez nem normális amúgy sem, főleg nem ennyi idősen.
2014. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem ennyire durván, de nálunk is megvolt ez, hogy sokszor meglepett valamivel, és én is úgy voltam, hogy aranyos gesztus, de nem szükséges. Én megmondtam neki kerek perec, hogy valentin-napra pl nem vehet nekem semmit (vágott virágot eleve nem szeretem és magát ezt a felhajtást se a v-nap körül). talált persze kiskaput hogy adjon valamit, de szerintem simán mondd meg neki. :) nem fog megsértődni azon, hogy néha egy mozimeghívással te is kedveskedni szeretnél mondjuk.
2014. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
most élvezd ki mert többet nem lesz ilyen
2014. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindig a barátom akar fizetni. De én időnként akkor is fizetek, ha ő akar. Szerintem így fair. Nekem fura lenne, ha mindig ő fizetne. Nincs belőle gond. Csak mosolyog, ha "erőszakoskodom" hogy most akkor is én fizetek.
2014. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha zavar, akkor mondd meg neki, hogy téged zavar, hogy ennyit költ rád. Kapcsolatban vagytok, azért már nem vagytok kisgyerekek, ezt meg lehet értelmesen beszélni. :)
2014. febr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
szerintem szánalmas mert még ha a saját pénzéből lenne nagyvonalú de így 16 évesen nem a pénzről kéne szólnia a dolognak
2014. febr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!